🦹‍♂️ کلاهبرداری بروکر کوتکس | اعتبار بروکر کوتکس ✔

🔍 بررسی کلاهبرداری بروکر کوتکس | Quotex Broker 🕵️‍♂️

در سالهای اخیر معاملات باینری آپشن در میان معاملات فارکس محبوبیت بسیاری را در میان کاربران کسب نموده است که بروکر کوتکس یکی از ارائه دهندگان معاملات باینری آپشن میباشد.به دنبال این محبوبیت تعدادی از این بروکر های اقدام به کلاهبرداری و موارد مشابه نموده اند که، منجر به اجرای قوانین سختگیرانه ای نسب به این گونه معاملات شده است.

 

افتتاح حساب در کوتکسافتتاح حساب

 

بروکر کوتکس نیز از این قوانین مستثنی نبوده و شامل تمام این قوانین میشود.در پی اجرای این قوانین بروکر های بسیاری به دلیل عدم توانایی در اجرای این قوانین از میدان حذف شدند، البته تعدادی از آنها که توانستند این قوانین را اجرا نمایند در بازار باقی ماندند.

 

اعتبار بروکر کوتکس،کلاهبرداری بروکر کوتکس،کلاهبرداری کوتکس

 

در این میان به دلیل تحریم ها علیه ایران بسیاری از این بروکر ها قادر به خدمات دهی به ایرانیان نبودند و تعداد اندکی از آنها این توانایی را برای خود ایجاد نمودند که، با ایجاد راه های متفاوت و جلوگیری بسیار دقیق از پولشویی به ایرانیان خدمات ارائه مینمایند که آموزش ثبت نام در بروکر کوتکس را در لینک قرار داده شده ارائه نموده ایم.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر کوتکس
🔗 لینک ثبت نام بروکر افتتاح حساب در کوتکس
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی کوتکس در تلگرام
☎ پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی کوتکس در واتس آپ
📜 رگولاتوری IFCMRRC
📅 سال تاسیس 2019
🇮🇷 خدمات به ایرانیان
🏧 روش های واریز و برداشت پرفکت مانی ، وبمانی ، ارز های دیجیتال

 

بروکر کوتکس در میان بروکر های باینری آپشن از معتبر ترین آنها است که به ایرانیان نیز خدمات ارائه میکند، از این رو در این مقاله اقدام به بررسی دقیق کلاهبرداری بروکر کوتکس و همچنین اعتبار بروکر کوتکس مینماییم، تا کاربران با خیال اسوده اقدام به سرمایه گذاری در بروکر کوتکس نمایند.

 

🦹‍♂️ آیا بروکر کوتکس کلاهبردار است؟

خیر، در پاسخ به این سوال با بررسی هایی که انجام شده تاکنون هیچ گونه گذارش ثبت شده ای درباره تخلف ، تقلب و یا کلاهبرداری کوتکس مشاهده نشده.

 

تعدادی نظرات منفی و گفته های غلط وجود دارد که با بررسی تمام آنها به این مورد پی بردیم که، اغلب آنها به دلیل عدم آموزش کافی و یا عدم دقت کاربر بوده که مشکلاتی برای کاربران بوجود آمده و بروکر کوتکس هیج دخالتی در آن نداشته است.

 

اعتبار بروکر کوتکس،کلاهبرداری بروکر کوتکس،کلاهبرداری کوتکس

 

به طور مثال در واریز و برداشت ها با ارزدیجیتال، بسیار باید به شماره ولتی که وارد مینمایید دقت کنید که اشتباه نباشد، به این دلیل که در صورت اشتباه بودن مبلغ مورد نظر غیر قابل پیگیری است.

 

اما تعدادی از کاربران که از این طریق اقدام به واریز و یا برداشت نموده اند با اشتباه وارد نمودن شماره ولت تنوانسته اند وجه خود را دریافت نمایند و در این مورد بروکر را مقصر میدانند، که این اصلا درست نیست و عدم دقت کاربر میباشد.

 

افتتاح حساب در کوتکس

 

موارد این چنینی را میتوان در سایت های گوناگون مشاهده نمود، که با بررسی آنها میتوانید به این مورد پی ببرید.همچنین تعدادی از کاربرن با شیطنت اقدام به ساخت شایعاتی درباره کلاهبرداری بروکر کوتکس کرده اند، که پس از بررسی آنها به کذب بودن تمام آنها پی بردیم.

 

🔐 بررسی اعتبار و امنیت بروکر کوتکس برای سرمایه گذاری

همانطور که اطلاع دارید بحث امنیت بر دو بخش است، امنیت در سرمایه گذاری از دیدگاه کلاهبرداری بروکر کوتکس و یا امنیت در حفظ سرمایه  جهت جلوگیری از هک و یا سو استفاده های اینچنینی.

 

امنیت در سرمایه گذاری، بسیار به اعتبار بروکر کوتکس ارتباط دارد و در این بخش میخواهیم به بررسی این مورد بپردازیم.

 

برای بررسی اعتبار در هر بروکر مواردی هست که باید آنها را بررسی کنیم، که در ادامه آنها را نام برده و متناسب با بروکر کوتکس بررسی منماییم.

 

اعتبار بروکر کوتکس،کلاهبرداری بروکر کوتکس،کلاهبرداری کوتکس

 

داشتن رگوله معتبر :

در ابتدا کاربران باید به این نکته دقت نمایند، که بروکری که مایل به فعالیت در آن هستند رگوله میباشد یا خیر.در این ارتباط به بررسی بروکر کوتکس پرداختیم و رگوله IFMRRC را که به صورت رسمی به نام شرکت رسمی کوتکس ثبت شده است مشاهده نمودیم.

 

همچنین برای بررسی دقیق تر به سایت مرجع رگوله مراجعه کرده و شماره رگوله را در آن سایت بررس کردیم که مشاده نمودیم تمام موارد صحت کامل دارد.

 

میزان محبوبیت بروکر در میان کاربران :

در مرحله بعد این نظرات کاربران است که اعتبار دوچندانی به بروکر می بخشد.کسب نظرات مثبت منوط به ارائه خدمات مناسب ، سرعت مناسب در انجام معاملات ، ارائه پشتیبانی مناسب و بسیاری موارد دیگر است.

 

از این رو کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به بررسی نظرات کاربران در مراجع مختلف پرداختند که متوجه شدند اغلب نظرات کاربرن بسیار مثبت میباشد و بروکر کوتکس در میان کاربران محبوبیت بسیاری دارد.

 

افتتاح حساب در کوتکس

 

بررسی پاسخگویی پشتیبانی :

کاربران ممکن است در حال کار با بروکر کوتکس و دیگر بروکر ها به مشکلات متعددی برخورد نمایند، از این رو نیاز به پشتیبانی داشته باشند.به همین دلیل بررسی پاسخگویی پشتیبانی یک بروکر امری بسیار مهم است.

 

در این راستا به بررسی پشتیبانی کوتکس پرداختیم و به این نتیجه رسیدیم که پشتیبانی این بروکر بسیار سریع و با ادبیاتی بسیار عالی به رفع مشکلات کاربران میپردازد و میتواند نیاز های آنها را براحتی مرتفع سازد.

 

در زیر لینک های دسترسی به پشتیبانی کوتکس در تلگرام و واتس آپ را برای کاربران قرار داده ایم.

 

پشتیبانی کوتکس در تلگرام

پشتیبانی کوتکس در واتس آپ

 

رابط کاربری و کیفیت پلتفرم :

بروکر کوتکس در سایت و اپلیکیشن توانسته رابط کاربری بسیار بالایی را ایجاد کند، به زبان ساده تر کاربرانی که به سایت کوتکس یا پلتفرم معاملاتی کوتکس ورود مینمایند میتوانند براحتی از تمام خدمات آن استفاده نمایند.

 

امنیت حفظ سرمایه :

این مورد بسیار مهم است که بروکر بتواند با ایجاد راه کارهایی از هک حساب کاربران جلوگیری نماید، بروکر کوتکس با ایجاد کلمات عبور متعدد در مراحل مختلف مانند واریز و برداشت کوتکس و دیگر موارد، همچنین فعال کردن احراز هویت دو مرحله ای تواسته این مهم را بخوبی ایجاد نماید.

 

عدم وجود شکایت رسمی درباره کلاه برداری :

کاربران باید به این مورد نیز دقت کنند که هیچگونه شکایت رسمی در مورد کلاهبرداری بروکر وجود نداشته باشد، در بررسی این مورد توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو متوجه شدیم که هیچگونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری کوتکس وجود ندارد.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

به طور کلی میتوان گفت، که شایعات مبنی بر کلاهبرداری کوتکس کاملا غلط است و حاصل شیطنت کاربرانی میباشد که مایل به جلب توجه میباشند.

 

در مقاله بالا تمام مواردی که کاربران برای اطمینان از این مورد باید مورد بررسی قرار دهند را ذکر و بررسی نمودیم .

 

در صورت هرگونه شبهه در این مورد میتوانید از طریق لینک های زیر با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو از طریق لینک های زیر تماس حاصل نمایید و اقدام به کسب مشاوره رایگان کنید.

 

کارشناسان ما در واتس آپ

کارشناسان ما در تلگرام

سوالات متداول

1️⃣ آیا بروکر کوتکس کلاهبردار است ؟

❌ خیر ، به علت عدم وجود هیچگونه گزارش رسمی درباره کلاهبرداری کوتکس همچنین برخوردار بودن رگوله معتبر IFMRRC همچنین محبوبیت در میان کاربران میتوان گفت که بروکر کوتکس معتبر است و کاربران میتوانند براحتی اقدام به افتتاح حساب در کوتکس نمایند.همچنین کاربران میتوانند اقدام به کسب مشاوره رایگان از کارشناسان ما در تلگرام و یا کارشناسان ما در واتس آپ نمایند.

2️⃣ موارد مهم در بررسی اعتبار بروکر کوتکس کدام است؟

💡جهت بررسی اعتبار هر بروکر باید موارد متعددی را بررسی نمایید که مهم ترین آنها که درمتن نیز توضیح داده ایم به شرح زیر میباشد.

  • داشتن رگوله معتبر
  • میزان محبوبیت بروکر در میان کاربران
  • بررسی پاسخگویی پشتیبانی
  • رابط کاربری و کیفیت پلتفرم
  • امنیت حفظ سرمایه
  • عدم وجود شکایت رسمی درباره کلاه برداری

درج نظر