📖آشنایی با اسپرد حساب ecn الپاری| اسپرد آلپاری در حساب ecn [شاخص ها، جفت ارز ها، نفت، طلا و …]💲

🔍بررسی اسپرد حساب ecn الپاری | مقایسه اسپرد بروکر آلپاری در حساب ecn آلپاری⚖

تنوع بسیار بالا در تعدد حساب های معاملاتی در بروکر آلپاری، توانسته کاربران را از مبتدی تا حرفه ای به معامله در این بروکر خوش نام تشویق کند.

 

اما از مهم ترین علل این که کاربران به استفاده از انواع حساب آلپاری مشتاق هستند، میزان اسپرد آلپاری در حساب های مختلف ارائه شده توسط این بروکر است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

معامله گران با توجه سبک معاملاتی خود و همچنین تعداد معاملات خود در روز به انتخاب حساب مناسب خود می پردازند؛ این این رو میزان اسپرد در انواع حساب آلپاری متفاوت است.

 

بدیهی است، با توجه به اینکه حساب ECN آلپاری همانطور که در بررسی این حساب ذکر نمودیم، حساب محبوب و مناسب کاربران حرفه ای و معامله گرانی میباشد، که تعداد معاملات زیادی در روز اجرا می کنند.

 

اسپرد حساب ecn الپاری-اسپرد بروکر آلپاری-حساب ecn آلپاری

 

علت این محبوبت نیز اسپرد حساب ecn الپاری است، که در میان دیگر حساب های آلپاری کم تر است.

 

برای این دسته از معامله گران میزان هزینه های معاملاتی از دیگر معامله گران از اهمیت بالا تری برخوردار است و علت آن تعداد معاملات بالا در روز و استفاده از سبک معاملاتی اسکالپ توسط بسیاری از این معامله گران است.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
💵 میزان اسپرد در نماد ها شناور≥0
© موضوع مطلب بررسی اسپرد حساب ECN الپاری

 

از این رو در این مقاله به بررسی اسپرد حساب ecn الپاری خواهیم پرداخت و نحوه مشاهده اسپرد حساب ecn الپاری را در نماد ها و بازار های گوناگون شرح خواهیم دارد.

 

در ادامه مشاهده خواهید نمود که میزان اسپرد حساب ecn الپاری، از حساب استاندارد آلپاری و حساب نانو آلپاری بسیار پایین تر میباشد.

 

برخی اوقات با توجه به شرایط بازار حتی ممکن است میزان اسپرد حساب ECN الپاری به صفر نیز برسد، که خود میتواند در کاهش هزینه های معاملاتی بسیار تاثیر گذاری باشد.

 

💲 میزان اسپرد حساب ecn الپاری در بازار های مختلف

همانطور که ذکر نمودیم، میزان اسپرد حساب ecn الپاری به نسبت حساب استاندارد آلپاری و حساب سنتی آلپاری بسیار پایین تر است.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

همچنین باید ذکر نماییم که اسپرد حساب ecn الپاری نیز، مانند دیگر حساب های آلپاری به صورت شناور میباشد. این به آن معنا است که با توجه به شرایط بازار و حجم معاملاتی در هر نماد میزان اسپرد تغییر میکند.

 

در ادامه کاربران می توانند اسپرد آلپاری را در تعدادی از نماد های محبوب در هر بازار در جدول هایی که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تهیه شده مشاهده نمایند.

 

alpari ecn spread 002 markets forexscalpinglive 653d793ccecce اسپرد حساب ecn الپاری

 

اما نکته اینجاست! به علت شناور بودن میزان اسپرد در جدول های نمایش داده شده “حداقل اسپرد آلپاری” و “اسپرد متوسط” ارائه میشود.

 

کاربران می توانند برای مشاهده میزان اسپرد حساب ECN الپاری به صورت دقیق، یا به سایت اصلی آلپاری و یا به یکی از پلتفرم های “متاتریدر 4 آلپاری و متاترید 5 آلپاری” مراجعه نمایند.

 

⚠ نکته بسیار مهم!

از آنجا که حساب ecn آلپاری در پلتفرم های معاملاتی «متاتریدر 4 آلپاری و متاتریدر 5 آلپاری» ارائه میگردد، میزان اسپرد حساب ecn الپاری در هر کدام از این پلتفرم ها متفاوت است.

از این رو کاربران باید به این نکته دقت داشته باشند که از کدام پلتفرم معاملاتی آلپاری استفاده مینمایند.

 

🟡 اسپرد حساب ECN الپاری در بازار جفت ارز های فارکس

بازار جفت ارزهای فارکس محبوبیت بسیاری در میان معامله گران به نسبت دیگر بازار ها دارد، از این رو به علت حجم بالای معاملات در این بازار میزان اسپرد حساب ECN الپاری در این بازار بسیار پایین تر از دیگر بازار ها میباشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

در جدول زیر میتوانید میزان اسپرد حساب ECN الپاری را در  پلتفرم های «متاتریدر 4 آلپاری و متاتریدر 5 آلپاری» در برخی از محبوب ترین نماد های معرفی شده در بروکر آلپاری مشاهده کنید.

 

نماد حداقل حجم قرارداد (LOTS) حداقل اسپرد

MT4

PIPS

اسپرد متوسط

MT4

PIPS

حداقل اسپرد

MT5

PIPS

اسپرد متوسط

MT5

PIPS

EUR/JPY 0.01 0.4 1.9 0 0.7
USD/JPY 0.01 0.4 1.2 0 0.4
EUR/USD 0.01 0.2 1.1 0 0.3
USD/CAD 0.01 0.6 1.6 0 0.6
EUR/GBP 0.01 0.4 1.8 0 0.5
GBP/USD 0.01 0.4 1.4 0 0.7

جدول نمایش اسپرد حساب ecn الپاری در برخی از محبوب ترین نماد های آلپاری

 

همانطور که مشاهده میکنید میزان اسپرد در پلتفرم MT5 آلپاری، پایین تر از اسپرد حساب ECN الپاری در پلتفرم MT4 آلپاری میباشد. علت این امر حجم معاملات در متاتریدر 5 آلپاری، به نسبت متاتریدر 4 آلپاری است.

 

🟡 اسپرد حساب ECN الپاری در نماد های طلا و نقره

بازار فلزات در میان معامله گران حرفه ای از بازار های محبوب میباشد.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

در بروکر آلپاری نیز دو نماد محبوب بازار فلزات یعنی (طلا و نقره) معرفی شده، که در جدول زیر میتوانید میزان اسپرد این دو نماد را در حساب ecn آلپاری در متاتریدر 4 آلپاری و متاتریدر 5 آلپاری مشاهده نمایید.

 

اسپرد حساب ecn الپاری در این بازار نیز به صورت شناور میباشد و کاربران پیش از معامله باید بدقت از راه هایی که بیان شد، به بررسی آنها بپردازند.

 

نماد حداقل حجم قرارداد (LOTS) حداقل اسپرد

MT4

PIPS

اسپرد متوسط

MT4

PIPS

حداقل اسپرد

MT5

PIPS

اسپرد متوسط

MT5

PIPS

XAG/USD 0.01 0.2 2 0 0.7
XAU/USD 0.01 4 33 0 13

جدول نمایش اسپرد حساب ecn الپاری در نماد های بازار فلزات آلپاری

 

🟡 اسپرد حساب ECN الپاری در بازار کریپتوکارنسی

از آنجا که بازار ارزهای دیجیتال یا رمز ارزها، در میان معامله گران در چند سال گذشته محبوبیت پیدا کرده است. بروکر آلپاری تعدادی از این رمز ارزها را به نماد های معرفی شده خود اضافه نموده.

 

این نماد ها نیز مانند نماد های دیگر آلپاری اسپرد شناور دارند و بسته به شرایط بازار، نرخ اسپرد آنها تغییر پیدا میکند.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

در جدول زیر میتوانید اسپرد حساب ECN الپاری را در نماد های که از بازار کریپتوکارنسی، بروکر آلپاری معرفی نموده را مشاهده کنید.

 

نماد حداقل حجم قرارداد (LOTS) حداقل اسپرد

MT4

PIPS

اسپرد متوسط

MT4

PIPS

حداقل اسپرد

MT5

PIPS

اسپرد متوسط

MT5

PIPS

BTC/USD 0.1 212 830 280 830
ETH/USD 0.01 15.8 5101 2.7 22.3
XRP/USD 0.01 50 40 34 39.4
LTC/USD 0.01 3.6 10 0.6 6.5
XBN/USD 0.01 40.2 49.9 14 26.9

جدول نمایش اسپرد حساب ecn الپاری در رمزارزها

 

➕ پیشنهاد کارشناسان درباره اسپرد حساب ECN الپاری

نماد های دیگری از قیبل (شاخص ها – نفت – گاز و …) در بروکر آلپاری ارائه میگردند، که امکان معامله در آنها در حساب ECN‌ آلپاری وجود دارد.

 

به طور کلی اسپرد آلپاری در تمام نماد های معرفی شده در این بروکر، به صورت شناور است و کاربران می توانند میزان دقیق آنها را فقط در هنگام معامله، در سایت اصلی بروکر آلپاری و یا پلتفرم های «MT4-MT5» مشاهده نمایند.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو نیز حساب ECN آلپاری را به کاربرانی حرفه ای و یا معامله گرانی که تعداد معاملات زیادی را در روز اجرا می نمایند، پیشنهاد میکنند.

 

زیرا اسپرد حساب ecn آلپاری همانطور که تا کنون متوجه شده اید، از حساب استاندارد آلپاری و حساب سنتی آلپاری پایین تر است و این امر منجر به کاهش چشم گیر هزینه های معاملاتی، خصوصا برای معامله گرانی که تعداد معاملات زیادی در روز دارند میشود.

 

در انتها نیز اگر نیاز به مشاوره و یا پشتیبانی در انتخاب حساب معاملاتی مناسب و یا موارد دیگر داشتید، میتوانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣مناسب ترین حساب برای کاربران حرفه ای در میان انواع حساب بروکر آلپاری کدام است؟

💡 حساب ECN آلپاری و حساب Pro-ECN آلپاری با توجه به میزان اسپرد پایین خود، برای کاربران حرفه ای که معاملات زیادی را در روز اجرا می نمایند بسیار پیشنها میشود.

کاربران می توانند با مراجعه به لینک [افتتاح حساب در بروکر آلپاری] اقدام به افتتاح یکی از این حساب ها نمایند.

2️⃣ کمترین میزان اسپرد حساب ECN آلپاری در کدام بازار است؟

💡 باتوجه به محبوبیت و حجم معاملات بالا در بازار جفت ارزهای فارکس، کمترین میزان اسپرد در حساب ECN آلپاری در این بازار مشاهده میشود.

درج نظر