💵اسپرد حساب نانو آلپاری [مشاهده و محاسبه اسپرد حساب نانو آلپاری]❇اسپرد بروکر آلپاری در حساب نانو

🔍بررسی اسپرد حساب نانو آلپاری | محاسبه Spread حساب نانو الپاری

از مهم ترین مواردی که هر معامله گر باید در انتخاب بروکر مناسب به آن دقت نماید، میزان اسپرد در آن بروکر میباشد. بروکر آلپاری که از قدیمی ترین و خوشنام ترین بروکر های فارکس میباشد، که به ایرانیان خدمات ارائه می نماید، توانسته با رقابتی کردن میزان اسپرد خود بسیاری از کاربران را به خود جذب نماید.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

در مقاله حساب نانو آلپاری به طور کامل این حساب را بررسی نمودیم و موارد متعددی را در آن مورد بررسی قرار دادیم، اما از آن جهت که ذکر نمودیم میزان اسپرد از موارد بسیار مهم میباشد، در این مقاله به بررسی اسپرد حساب نانو آلپاری خواهیم پرداخت.

 

اسپرد حساب نانو آلپاری-اسپرد حساب الپاری-اسپرد آلپاری چیست

 

همانطور که در مقاله حساب نانو ذکر نمودیم، حساب نانو آلپاری با نام های دیگر مانند: «حساب سنتی آلپاری و حساب میکرو آلپاری» در میان کاربران معروف است، که با نام “حساب نانو آلپاری” در بروکر آلپاری معرفی شده است.

 

کاربرانی که از حساب نانو آلپاری استفاده مینمایند، فقط در بازار فارکس و فلزلت گران بها امکان ترید دارند و نمیتوانند در نمادهای دیگر که در بروکر آلپاری معرفی شده است، به معامله بپردازند.

 

® نام بروکر بروکر آلپاری
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در بروکر آلپاری
💵 میزان اسپرد شناور
♻ واحد محاسبه اسپرد PIP
© موضوع مطلب بررسی اسپرد حساب نانو آلپاری

 

از این رو در این مقاله که توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تهیه شده، به بررسی اسپرد حساب نانو آلپاری در این دو دسته از نماد های معرفی شده توسط آلپاری میپردازیم.

 

البته باید خاطر نشان نمایم، که در مقاله بررسی اسپرد حساب های آلپاری به طور کامل نحوه مشاهده اسپرد حساب های آلپاری و نحوه محاسبه آنها را به طور کامل توضیح داده ایم.

 

📖 مشاهد و محاسبه میزان اسپرد حساب نانو آلپاری

همانطور که ذکر کردیم، در حساب نانو آلپاری کابران فقط می توانند بر روی دو دسته از نماد های آلپاری معامله نمایند، یعنی بر روی نماد های «بازار فارکس» و «بازار فلزات گران بها» البته در بازار فلزات گران بها نیز دو نماد “نقره و طلا” معرفی شده، که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

پیش از آن بهتر یاد آوری نمایم، حساب نانو آلپاری یا همان حساب سنتی آلپاری ارز پایه بر اساس سنت محاسبه میگردد، از این رو حجم معاملات در این حساب بسیار پایین تر از حساب های دیگر آلپاری میباشد.

 

اما کاربران باید دقت داشته باشند که میزان اسپرد حساب نانو آلپاری با حساب استاندارد آلپاری برابر است؛ از این رو باید به میزان اسپرد در نماد های معرفی شده در حساب میکرو آلپاری بسیار دقت داشته باشند، تا بتوانند هزینه های معاملاتی خود را کنترل نمایند.

 

اسپرد حساب نانو آلپاری-اسپرد بروکر آلپاری-اسپرد های آلپاری

 

در مقاله اسپرد حساب های آلپاری به طور کامل، نحوه مشاهده اسپرد حساب های آلپاری توضیح دادیم، کاربران میتوانند با مراجعه به این مطلب که لینک آن قرار داده شده، به راحتی اقدام به مشاهده اسپرد حساب سنتی آلپاری نمایند.

 

💱 اسپرد حساب نانو آلپاری در نماد های بازار فارکس

به طور کلی اسپرد آلپاری به صورت شناور است و ذکر نمودیم، میزان اسپرد حساب نانو آلپاری با اسپرد حساب استاندارد آلپاری تفاوتی ندارد.

 

در جدول زیر می توانید میزان اسپرد برخی از محبوب ترین نماد های بازار فارکس را در حساب نانو آلپاری مشاهده نمایید.

 

نماد حداقل حجم قرارداد (LOTS) حداقل اسپرد

PIPS

اسپرد متوسط

PIPS

EUR/JPY 0.01 1.8 2.9
USD/JPY 0.01 1.2 1.8
EUR/USD 0.01 0.8 1.7
USD/CAD 0.01 1.6 2.5
EUR/GBP 0.01 1.3 2.8
GBP/USD 0.01 1.3 2.2

جدول نمایش اسپرد حساب نانو آلپاری در تعدادی از نماد های محبوب بازار فارکس

 

افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

البته باید دقت داشته باشید که همانطور که ذکر نمودیم میزان اسپرد در بروکر آلپاری به صورت شناور می باشد و نرخ اسپرد بسته به زمان معامله، شرایط بازار و موارد دیگر به صورت لحظه ای در تغییر است و جدول بالا حداقل و میانگین اسپرد در نماد را نمایش میدهد.

 

💰 اسپرد حساب نانو آلپاری در نماد های بازار فلزات گران بها

حساب سنتی آلپاری در میان نماد های بازار فلزات گران بها دو نماد را معرفی نموده، که در ادامه میتوانید میزان اسپرد حساب نانو آلپاری را در این نماد ها مشاهده نمایید.

 

نماد حداقل حجم قرارداد (LOTS) حداقل اسپرد

PIPS

اسپرد متوسط

PIPS

XAG/USD 0.01 1.4 3
XAU/USD 0.01 23 50

جدول نمایش اسپرد حساب نانو آلپاری در نماد های بازار فلزات گران بها

 

در این نماد ها نیز اسپرد حساب نانو آلپاری به صورت شناور بنا به مواردی که پیش از این ذکر نمودیم محاسبه میگردد.

 

➕ نظر کارشناسان درباره اسپرد حساب نانو آلپاری

به طور کلی تمام موارد درباره اسپرد حساب نانو آلپاری بیان شد و کاربران میتوانند، با مطالعه متن به طور کامل اطلاعات در رابطه با اسپرد حساب نانو آلپاری را بدست آورند.

 

اما همانطور که ذکر نمودیم باید دقت داشته باشید، اسپرد حساب نانو آلپاری با اسپرد حساب استاندارد آلپاری برابر است و صرفا به دلیل اختلاف حجم معاملات در حساب سنتی آلپاری و حساب استاندارد آلپاری میزان اسپرد تغییر میکند.

 

همچنین کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو پیشنهاد مینمایند، پیش از شروع معامله در هر نماد معرفی شده در حساب میکرو آلپاری ابتدا به جدول اسپرد حساب های آلپاری مراجعه نمایند و سپس با مراجعه به متاتریدر 4 آلپاری میزان دقیق اسپرد را در لحظه مشاهده کنند و یا در صورت نیاز با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند، سپس اقدام به معامله نمایند.

سوالات متداول

1️⃣میزان اسپرد حساب میکرو آلپاری در نماد های معرفی شده در آلپاری در بازار فارکس چقدر است؟

💡میزان اسپرد حساب نانو آلپاری در نماد های بازار فارکس در آلپاری به صورت شناور محاسبه میگردد، اما کاربران با مراجعه به متن میتوانند میزان حداقل اسپرد و میانگیرن اسپرد حساب نانو آلپاری را مشاهده نمایند.

2️⃣چگونه میتوان از میزان دقیق اسپرد حساب نانو آلپاری در لحظه اطلاع پیدا کرد؟

💡کاربران میتوانند با مراجعه به جدول قرار داده شده در قسمت شرایط معاملاتی در سایت اصلی آلپاری، یا مراجعه به متاترید 4 آلپاری و یا تماس با کارشناسان ما در تلگرام به طور کامل از میزان اسپرد لحظه ای حساب نانو آلپاری مطلع گردند.

درج نظر