📖 آشنایی با انواع حساب در بروکر آمارکتس | حساب های AMarkets 🚀

🔍 بررسی انواع حساب در بروکر آمارکتس|حساب های آمارکتس 🚀

بروکر آمارکتس انواع متفاوتی از حساب های فارکس را ارائه مینماید.معامله گران بسته به نوع معاملات خود و استراتژی های معاملاتی خود میتوانند نوع حساب آمارکتس مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

انواع حساب در بروکر آمارکتس ، حساب های امارکتس ، حساب های بروکر آمارکتس

 

این تنوع در ارائه انواع حساب معاملاتی در بروکر آمارکتس کمک بسیاری به کاربران مینمایند تا بتوانند با درنظر گرفتن تمام شرایط حتی نمادی که مایل هستند بر آن معامله نمایند حساب معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب نمایند.

 

لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در آمارکتس
پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
حداکثر لوریج 1:3000
حداقل مبلغ افتتاح حساب 100 دلار
حداقل حجم سفارش از 0.01 لات

 

بروکر آمارکتس حساب اسلامی آمارکتس و حساب دمو آمارکتس را نیز ارائه می نماید که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.همچنین در این مقاله به بررسی انواع حساب در بروکر آمارکتس میپردازیم و جزئیاتی از آنها را بیان مینماییم.

 

💡 آشنایی مختصر با انواع حساب آمارکتس

همان طور که ذکر شد طیف گستردهای از انواع حساب در برروکر آمارکتس معرفی شده در این قسمت به معرفی مختصری از آنها میپردازیم و در ادامه به بررسی کامل حساب های ریل بروکر آمارکتس خواهیم پرداخت.

 

انواع حساب در بروکر آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس ، حساب اسلامی امارکتس

 

🎬 حساب دمو آمارکتس | AMarkets Demo Account

در مقاله بررسی حساب دمو آمارکتس به بررسی کامل این حساب امارکتس پرداخته ایم در اینجا نیز مختصری از آن را بررسی منماییم.

 

حساب دمو پاکت آپشن را میتوان موقعیتی مناسب جهت کسب تجربه برای کاربران کم تجربه تر و محیطی مناسب جهت تست استراتژی ها برای کاربران با تجربه معرفی نمود.

 

حساب دمو آمارکتس با شبیه سازی محیط واقعی بازار با استفاده از پول مجازی این امکان را به کاربران میدهد که به کسب تجربه کافی در محیط های معاملات بپردازند و یا استراتژی های خود را تست نمایند و از میزان سوده ده بودن آنها مطلع شوند.

 

🕋 حساب اسلامی آمارکتس | بدون بهره شبانه

حساب اسلامی برای مسلمانان معرفی شده که بتوانند براحتی در بازار های مالی اقدام به معامله نمایند.علت این امر وجود برخی محدودیت های شرعی در معاملات است که این حساب طبق این محدودیت ها معرفی شده.

 

حساب اسلامی آمارکتس بدون سواپ و بهره شبانه است که کاربران مسلمان را از بحث ربا در معاملات دور میکند و این دسته از کاربران میتوانند با اطمینان از حلال بودن معاملات خود اقدام به معامله در بروکر آمارکتس نمایند.

 

🖨 حساب کپی تریدینگ آمارکتس

کاربرانی تجربه کمتری در بازار های مالی دارند و یا به هر دلیلی امکان معامله در بازار را ندارند و مایل به کسب سود در بازار های مالی هستند میتوانند از حساب کپی ترید آمارکتس استفاده نمایند و با استفاده از معاملات معامله گران باتجربه به کسب سود بپردازند.

 

در مقاله بررسی کپی ترید پاکت آپشن میتوانید به طور کامل با این نوع حساب آمارکتس آشنا شوید.

 

📌 حساب فیکس آمارکتس با اسپرد ثابت

حساب فیکس آمارکتس از اسپرد ثابت برخوردار است و کمیسیون حساب فیکس صفر میباشد که کاربران میتوانند براحتی اقدام به معامله در آن نمایند.البته این حساب شرایطی نیز دارد که در صفحه اختصاصی بررسی حساب فیکس اسپرد آمارکتس به طور کامل بیان شده است.

 

مزیت حساب فیکس را میتوان راحتی مدیریت مالی به دلیل ثابت بودن اسپرد دانست . کاربران میتوانند جزيیات مختصرب از این حساب را در جدول انتهای متن مشاهده نمایند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به صفحه بررسی حساب فیکس اسپرد آمارکتس مراجعه نمانید.

 

amarkets baner 103 4 انواع حساب در بروکر آمارکتس

 

✔ حساب استاندارد آمارکتس | مناسب برای مبتدی تا حرفه ای

در میان بروکر های فارکس حساب استادارد از معروف ترین نوع حساب های فارکس میباشد که بروکر آمارکتس با معرفی حساب استاندارد خود از آن را بهترین نوع حساب برای شروع معاملات کاربران یاد نموده است.

 

این حساب برای افراد مبتدی بسیار مناسب است همچنین کاربران حرفه ای نیز میتوانند از حساب استاندارد آمارکتس استفاده نمایند و در آن به کسب سود بپردازند.

 

حداقل واریز اولیه در حساب استاندارد آمارکتس 100 دلار میباشد و اسپرد این حساب به صورت شناور از 1.3 پیپ است که از مناسب ترین اسپرد ها در میان حسابهای استاندارد دیگر بروکر ها است.

 

همچنین بروکر آمارکتس هیچ کمیسیونی برای معاملات در حساب استاندارد آمارکتس قرار نداده است که این مورد را یکی از مهم ترین مزایای این حساب میتوان دانست.

 

🚀 حساب ECN آمارکتس | مناسب معامله گران حرفه ای

برای معامله گرانی که به صورت حرفه ای اقدام به معامله مینمایند حساب ECN آمارکتس بسیار پیشنهاد میشود.

 

سرعت اجرای دستورات در حساب ECN آمارکتس بسیار بالا میباشد و این مورد برای معامه گران حرفه ای بسیار اهمیت دارد در ادامه میتوانید جزئیات بیشتری از حساب ECN آمارکتس را مطالعه نمایید.

 

اسپرد این حساب از 0 پیپ به صورت شناور است و به علت بالا بودن سرعت معاملات در حساب ECN آمارکتس این حساب را به یکی از مناسب ترین نوع حساب ها برای معاملات اسکالپ مبدل نموده است.

 

نقدینگی دستورات حساب ECN آمارکتس توسط برترین ارائه دهندگان نقدینگی بارار فراهم خواهد شد که در اجرای سریع معاملات بسیار موثر است.

 

🪙 حساب کریپتو آمارکتس | با اطمینان در بازار کریپتو معامله نمایید

حساب کریپتو آمارکتس جهت معاملات در بازار کریپتو معرفی شده است و ارز پایه آن MBT میباشد که از ارزهای دیجیتال موجود در بازار کریپتوکارنسی است.

 

در حساب کریپتو آمارکتس کاربران در معاملات خود از ارز پایه MBT استفاده مینمایند و مبادلات خود را با این رمزارز پایه انجام میدهند.

 

تعداد 19 نماد از نمادهای بازار کریپتوکارنسی در کنار نماد های دیگر معرفی دشه و عمده تفاوت این حساب با حساب های دیگر در ارزپایه این نماد است.

 

📃 جدول جزئیات انواع حساب در بروکر آمارکتس

در بالا انواع حساب آمارکتس را به صورت مختصر ذکر کردیم .

 

انواع حساب در بروکر آمارکتس ، حساب های امارکتس ، حساب های بروکر آمارکتس

 

در این بخش در یک جدول جزئیات این حساب ها را نمایش خواهیم داد و در انتهای ستون هر حساب آمارکتس لینک دسترسی به بررسی حساب امارکتس قرار داده شده تا کاربران بتوانند به بررسی تخصصی حساب مورد نظر خود در بروکر آمارکتس بپردازند.

 

نوع حساب حساب فیکس

FIXED

حساب استاندارد

STANDARD

 حساب ای سی ان

ECN

حساب کریپتو

CRYPTO

حداقل واریز 100

دلار / یورو

100

دلار / یورو

200

دلار / یورو

10

MBT

دستور اجرا اجرای سریع / اجرای بازار اجرای سریع / اجرای بازار اجرای بازار اجرای بازار
اسپرد ثابت از 3 پیپ شناور از 1.3 پیپ شناور از 0 پیپ شناور از 1.3 پیپ
لوریج تا 1:3000 تا 1:3000 تا 1:3000 1:500
حداقل حجم سفارش 0.01 لات 0.01 لات 0.01 لات 0.01 لات
کمیسیون 2.5 دلار/ یورو در هر لات
میزان Stop out 20 % 20 % 40 % 20 %
ارز پایه حساب USD / EUR USD / EUR USD / EUR BMT
حساب اسلامی قابل درخواست قابل درخواست در دسترس
مارجین در معاملات هج 50 % 50 % 50 % 50 %
محافطت در بالاتس منفی
لینک بررسی بررسی حساب فیکس آمارکتس بررسی حساب استاندارد آمارکتس بررسی حساب ECN
آمارکتس
بررسی حساب کریپتو آمارکتس

 

کاربران میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر نسبت به هرکدام از حساب های آمارکتس به لینک بررسی آن حساب مراجعه نموده و به بررسی بیشتر آن بپردازند.

 

همچنین در مقالات بررسی حساب دمو آمارکتس ، بررسی کپی ترید در آمارکتس و بررسی حساب اسلامی آمارکتس که در هرکدام از بخشهای آنها لینک دسترسی قرار داده شده میتوانید جزئیات آنها را بررسی نموده و به طور کامل با آنها آشنا شوید.

 

نحوه افتتاح هر کدام از حساب های آمارکتس نیز در بررسی ان حساب قرار داده شده تا کاربران بتوانند براحتی اقدام به افتتاح حساب در آمارکتس نمایند و با حساب مورد نظر خود اقدام به معامله نمایند.

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان اقدام به افتتاح حساب در بروکر آمارکتس نمود؟

💡 کاربران جهت افتتاح حساب در بروکر آمارکتس ابتدا باید اقدام به ثبت نام و احراز هویت در آمارکتس نمایند که با استفاده از لینک زیر میتوانند براحتی وارد سایت آمارکتس شوند همچنین در صورت استفاده از لینک زیر میتوانند از معاملات خود در آمارکتس ریبیت نیز دریافت نمایند.

🔖 ثبت نام در بروکر آمارکتس

2️⃣چگونه میتوان جهت انتخاب نوع حساب مناسب اقدام به کسب مشاوره نمود؟

💡 کاربران با استفاده از لینک های زیر میتوانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته اقدام به کسب مشاوره رایگان نمانید و مشکلات خود را در تمام زمینه ها رفع کنند.

🔖 مشاوران ما در تلگرام

🔖 مشاوران ما در واتس آپ

درج نظر