📖 آشنایی حساب سنتی آمارکتس | بررسی حساب کریپتو آمارکتس 💰

🔍 بررسی حساب سنتی آمارکتس | حساب کریپتو آمارکتس 💰

بروکر آمارکتس حساب های متعددی را معرفی کرده که در مقالات متعدد به بررسی آنها پرداخته ایم. اغلب این مقالات به بررسی حساب ها مهم در بروکر آمارکتس پرداخته است که کاربران بسیاری مایل به استفاده از آنها میباشند.

 

حساب سنتی آمارکتس ، حساب کریپتو آمارکتس-انواع حساب آمارکتس

 

با توجه به این که همه روزه کاربران بیشتری به بازار ارزهای دیجیتال وارد میشوند بروکر آمارکتس اقدام به معرفی حساب دیگری نیز نموده است که نام آن حساب کریپتو آمارکتس است که کاربران میتوانند با ارز پایه MBT در آن به معامله بپردازند.

 

🔗 لینک افتتاح حساب افتتاح حساب در آمارکتس
🔗 لینک دریافت پشتیبانی آمارکتس در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
🔗 لینک دریافت پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
💰 حساب سنتی
💰 حساب کریپتو
💵 ارزپایه حساب کریپتو MBT
💶 حداقل واریز حساب کریپتو 10 MBT
امکان استفاده از شرایط حساب سنتی

 

حساب دیگری که دسته دیگری از کاربران مایل به آشنایی با آن بودن حساب سنتی آمارکتس است که بروکر آمارکتس این حساب را ارئه نمی نماید اما شرایطی را بوجود آورده که کاربران بتوانند شرایطی مشابه حساب های سنتی را در بروکر آمارکتس تجربه نمایند.

 

در ادامه به بررسی حساب کریپتو آمارکتس و شرایط حساب سنتی آمارکتس خواهیم پرداخت.

 

📖 آشنایی با شرایط حساب سنتی در آمارکتس

همانطور که میدانید حساب سنتی به حساب هایی گفته میشود که معاملات آن بر پایه سنت حساب میشود هر ۱ دلار برابر با ۱۰۰ سنت است در  نتیجه معاملات در حساب سنت به صورت 100/1 معاملات در حساب های دیگر است.

 

بروکر آمارکتس به صورت مستقیم حساب سنتی آمارکتس را معرفی ننموده است اما این شرایط را برای کاربران بوجود آورده که در معامله خود بتوانند به جای حداقل 0.1 لات در هر معامله از حداقل 0.01 لات در هر معامله استفاده نمایند.

 

حساب سنتی آمارکتس ، حساب کریپتو آمارکتس-انواع حساب آمارکتس

 

این به ان معنا است که کاربران میتوانند در عمل مانند معاملات خود را مانند معاملات حساب ها سنتی اجرا نمایند و با حجم 0.01 لات اقدام به معامله نمایند که این مورد در اغلب حساب های اعمال شده است.

 

این به آن معنا است که کاربران میتوانند از تمام حساب های آمارکتس شامل حساب استادارد آمارکتس ، حساب ecn آمارکتس ،حساب فیکس اسپرد آمارکتس و همچنین حساب کریپتو آمارکتس با شرایط حساب سنتی استفاده نمایند.

 

در نتیجه انتخاب حساب مناسب برای کاربران که مایل به معاملات سنتی هستند بسیار راحتتر است و کاربران میتوانند براحتی در کدام از حساب ها که مایل هستند با شرایط حساب سنتی آمارکتس اقدامه به معامله نمایند.

 

💰 آشنایی با حساب کریپتو آمارکتس

همانطور که ذرک شد با توجه به کسترش روز افزون بازار کریپتو کارنسی بروکر آمارکتس اقدام به معرفی حساب کریپتو آمارکتس نموده که امکان معاملات در ارزهای دیجیتال را با ارز پایه MBT فراهم مینماید.

 

حساب سنتی آمارکتس ، حساب کریپتو آمارکتس-انواع حساب آمارکتس

 

حساب کریپتو آمارکتس فرق چندانی با حساب های دیگر آمارکتس ندارد فقط در این حساب میزان لوریج ، اسپرد ، ارزپایه ، تعداد نماد ها و تعدادی تفاوت های جزئی دیگر وجود دارد که در جدولی که در ادامه به کاربران ارايه میگردد میتوانند تمام این جزئیات را مشاهده نمایند.

 

جدول زیر جزئیات حساب کریپتو آمارکتس را به صورت کامل نشان میدهد.

 

نام حساب حساب کریپتو آمارکتس
حداقل واریز 10 MBT
ارز پایه حساب MBT
دستور اجرا اجراز بازار
حداقل حجم سفارش 0.01 لات
اسپرد شناور از 1.3 پیپ
کمیسیون
لوریج تا 1:500
قیمت دهی نهایی تا 5 رقم اعشار
میزان Stop Out 20 %
مارجین برای معاملات هج 50%
محافظت از بالانس منفی
زمان معاملات صبح دوشنبه / جمعه ساعت 23:00 به وقت اروپای شرقی
نماد ها قابل معامله بازار فارکس | 42 نماد
بازار فلزات | 7 نماد
بازار شاخص ها | 16 نماد
بازار کالا | 11 نماد
بازار اوراق قررضه | 2 نماد
بازار کریپتوکارنسی | 19 نماد
صندوق های اوراق قرضه | 2 نماد
امکان تبدیل به حساب اسلامی
افتتاح حساب در آمارکتس

 

همنطور که مشاهده میکنید در حساب کریپتو آمارکتس هیچ کدام از نماد های سهام ها ارائه نمیگردد و کاربران نمیتوانند با استفاده از این حساب اقدام به معامله در سهام ها نمایند.

 

همچنین میزان لوریج در این حساب با حساب های دیگر آمارکتس متفاوت میباشد میزان لوریج را در مقاله تغییر لوریج در آمارکتس به طور کامل بررسی شده و کاربران میتوانند با مطالعه آن با انواع لوریج در آمارکتس آشنا شوند.

 

حداکثر حجم معامله در حساب کریپتو آمارکتس نیز مانند حساب استادارد آمارکتس و حساب ecn آمارکتس مبلغ 100,000 دلار میباشد.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

به طور کلی میتوان گفت که کاربران میتوانند براحتی از هر حسابی در آمارکتس به عنوان حساب سنتی نیز استفاده نمایند و علت این امر این است که در تمام حساب های آمارکتس از حداقل حجم 0.01 لات نیز میتوان استفاده نمود.

 

همچنی کاربران یکه مایل به معامله در ارزهای دیجیتال در بروکر های فارکس میباشند میتوانند از حساب کریپتو آمارکتس استفاده نمایند.اما ممکن است برای بسیاری این سوال وجود داشته باشد که با وجود صرافی ها جرا باید از بروکر های جهت معاملات بازار کریپتو استفاده نماییم.

 

علت این امر شفافیت و امنیت بروکر های فارکس به نسبت صرافی های ارز دیجیتال میباشد که بسیاری را مایل به معامله در بازار کریپتو از طریق بروکر های فارکس مینماید و بروکر آمارکتس توانسته این نیاز کاربران را با ارائه حساب کریپتو بخوبی پاسخ دهد.

سوالات متداول

1️⃣ آیا بروکر آمارکتس حساب سنتی آمارکتس را رايه مینماید؟

❌ خیر ، اما بروکرآمارکتس به ارائه حجم معاملات حداقلی 0.01 لات توانسته شرایط حساب سنتی آمارکتس را برای کاربران بوجود بیاورد.جهت اطلاعات بیشتر کاربران یمتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

2️⃣ چکونه میتوان اقدام به افتتاح حساب کریپتو نمود؟

💡 کاربران با استفاده از لینک زیر میتوانند اقدام به افتتاح حساب کریپتو آمارکتس نمایند.

🔖 افتتاح حساب در آمارکتس

درج نظر