🎓 کار با ماشین حساب آمارکتس | Amarkets calculator 🚀

📖 آشنایی با ماشین حساب آمارکتس | ماشین حساب Amarkets 🧮

ماشین حساب معاملاتی از ابزار هایی است که معامله گران در محاسبات خود بسیار از آن استفاده مینمایند.بروکر آمارکتس نیز ماشین حساب آمارکتس را جهت محاسبات معامله گران ارائه نموده است.

 

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

 

ماشین حساب آمارکتس موارد متعددی را در محاسبات به معامله گران ارائه مینماید که بسیاری از معامله گران برای محاسبات خود از آن استفاده مینمایند.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام در بروکر ثبت نام در بروکر آمارکتس
📞 تماس با پشتیبانی در واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
☎ تماس با پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
💵 محاسبه سواپ در ماشین حساب آمارکتس
💰 محاسبه کمیسیون در ماشین حساب آمارکتس
💸 محاسبه اسپرد در ماشین حساب آمارکتس
© موضوع مطلب ماشین حساب آمارکتس

 

ماشین حساب آمارکتس جهت محاسبات سود و زیان ، میزان هزینه ها و بسیاری موارد دیگر که در متن به آنها اشاره خواهیم نمود مورد استفاده قرار میگیرد.در این مقاله به بررسی کامل ماشین حساب آمارکتس خواهیم پرداخت و تمام جزئیات آن را برای کاربران شرح خواهیم داد.

 

🔍بررسی گزینه های ماشین حساب آمارکتس

کاربران میتوانند بدون نیاز به ثبت نام در آمارکتس از ماشین حساب آمارکتس آمارکتس در محاسبات خود استفاده نمایند.

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

جهت دسترسی به ماشین حساب آمارکتس پس از ورود به سایت آمارکتس در منو بالا در قسمت برای مشتری ها در ستون ابزار های معاملاتی میتوانید گزینه ماشین حساب معامله گر را انتخاب نمایند.

 

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

 

پس از انتخاب گزینه ماشین حساب آمارکتس صفحه جدیدی مانند تصویر زیر برای کاربران باز خواهد شد که مواردی را که در زیر ذکر مینماییم را میتوانید در آن مشاهده نمایید.در ادامه به بررسی موارد مختلف نمایش داده شده در ماشین حساب آمارکتس میپردازیم.

 

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

 

در کادر بالا میتوانید مانند تصویر زیر موارد زیر را مشاهده نمایید.

 

  • نماد :

در این گزینه میتوانید نماد معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب نمایید این نماید شا.ل تمام نماد هایی میباشد که در آمارکتس ارائه میگردد.

 

  • مقدار/حجم :

حجمی که مایل به وارد کردن در معامله نماد مورد نظر هستید در این قسمت وارد نمایید.

 

  • لوریج :

مقدار لوریجی که مایل هستید در آن معامله استفاده نمایید را در میان گزینه های لوریج آمارکتس انتخاب نمایید.

 

  • ارز حساب :

ارز پایه حساب خود را وارد نمایید تا محاسبات شما با همان ارز نمایش داده شود دقت داشته باشید که این ارز بهتر است مانند ارزپایه استفاده شده در حساب معاملاتی شما باشد.

 

در انتها کاربران میتوانند خروجی های مختلف در انواع حساب آمارکتس را مشاهده نمایند.

 

در جدول نمایش داده شده موارد گوناگونی نمایش داده شده که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

📝 محاسبه اسپرد در ماشین حساب آمارکتس

کاربران میتوانند در جدول نمایش داده شده ستون اسپرد را مشاهده نمایید و با استفاده از آن هزینه های خود را محاسبه نمایید. اسپرد در ماشین حساب آمارکتس بر اساس قیمت لحظه ای نماد ها محاسبه میگردد.

 

اسپرد به زبان ساده تفاوت قیمت میان خرید و فروش میباشد که از اصلی ترین هزینه های معاملاتی محسوب میشود که برای معامله گران بسیار پر اهمیت است خصوصا معامله گران سبک اسکالپ که تعداد زیادی معامله را در روز انجام می دهند اسپرد و محاسبه ان بسیار اهمیت دارد.

 

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

 

از دیگر مزایای محاسبه اسپرد در ماشین حساب آمارکتس میتوان به نمایش میزان اسپرد در نماد های گوناگون و انواع حساب آمارکتس اشاره نمود که کاربران میتوانند با مراجعه به آن بهترین نوع حساب را با کمترین هزینه برای خود انتخاب نمایند.

 

همچنی ماشین حساب آمارکتس در مدیریت ریسک معاملات بسیار مفید است و کاربران با اطلاعاتی که از آن بدست میآورند میتوانند مدیریت رسک معالاتی بهتری داشته باشند.

 

💰 محاسبه کمیسیون معاملات در ماشین حساب آمارکتس

در جدول نمایش داده شده ستون دوم میتوانید هزینه در هر پیپ را مشاهده نمایید به زبان ساده تر همان کمیسیون میباشد که بروکر در آن نماد دریافت مینماید.

 

از آنجا که تعداد نماد های ارائه شده در بروکر آمارکتس بسیار زیاد است و همچنین میزان کمیسیون در بروکر های مختلف متفاوت است در محاسبات معاملاتی ، معامله گران هرچند اندک کمیسیون پرداختی برای معاملات خود رانیز باید محاسبه نماید.

 

ماشین حساب آمارکتس ، محاسبه اسپرد آمارکتس ، محاسبه کمیسیون آمارکتس

 

در ماشین حساب آمارکتس با توجه به نماد و قیمت لحظه ای آن میزان کمیسیون پرداختی را محاسبه مینماید و به معامله گر ارائه میکند تا معامله گران بتوانند به راحتی به مدیریت ریسک در سرمایه خود بپردازند.

ارائه میزان سواپ و مارجیت معاملات در ماشین حساب آمارکتس

 

از دیگر مواردی که در ماشین حساب آمارکتس به صورت خودکار محاسبه میگردد میزان سواپ خرید ، سواپ فروش و مارجست است که بر اساس میزان حجم معامله ، قیمت لحظه ای و لوریج معامله محاسبه میگردد.

 

محاسبه این موارد به معامله گران این امکان را میدهد که در زمان مناسب اقدام به بستن معامله نمایند و یا هزینه هایی که در زمان نبستن یک معامله در همان روز باید پرداخت نمایند را در محاسبات خود درج نمایند.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

در انتها نیز باید ذکر نمود یک از برترین خدماتی که بروکر ها به کاربران خود ارائه مینماید ماشین حساب معاملاتی میباشد که بروکر آمارکتس با ارائه ماشین حساب آمارکتس توانسته به خوبی این خدمات را ارائه نماید.

 

و این مورد که ماشین حساب آمارکتس تمام محاسبات را در یک جدول و در انواع حساب آمارکتس نمایش میدهد از بهترین امکان آن میباشد که در انتخاب حساب مناسب نیز میتواند به کاربران بسیار یاری رساند.

سوالات متداول

1️⃣ آیا برای استفاده از ماشین حساب آمارکتس نیاز به ثبت نام میباشد؟

❌ خیر ، کاربران میتوانند بدون ثبتنام اقدام به استفاده از ماشین حساب آمارکتس نمایند اما بادی توجه داشته باشند که قیمت و نوع حساب مربوط به بروکر آمارکتس است و امکان استفاده از آن در بروکر های دیگر وجود ندارد.

از این رو پیشنهاد مینماییم در بروکر آمارکتس ثبت نام نموده و معاملات خود را با استفاده از ماشین حساب آمارکتس در بروکر آمارکتس مدیریت نمایید.

🔖 افتتاح حساب در بروکر آمارکتس

2️⃣ چگونه میتوان به پشتیبانی آمارکتس تماس گرفت؟

💡 کاربران جهت رفع هرگونه مشکل در بروکر آمارکتس میتوانند به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته از طریق لینک های زیر اقدام به تماس با پشتیبانی آمارکتس نمایند.

🔖 پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

🔖 پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

3️⃣ آیا ماشین حساب آمارکتس را میتوان دانلود نمود؟

❌ خیر ، ماشین حساب آمارکتس از امکانای است که آمارکتس در سایت خود قرار داده و به دلیل نیاز به اتصال دائم به شرور امکان دانلود آن وجود ندارد.

درج نظر