📖افتتاح حساب اسلامی آمارکتس|بدون بهره شبانه💰

🔍 بررسی حساب اسلامی آمارکتس|حساب بدون سوآپ 💸

بروکر آمارکتس از آنجا که کاربران مسلمان بسیاری دارد شرایط ویژه ای نیز برای این کاربران ایجاد نموده تا بتوانند براحتی بدون مغایرت های دین اسلام با معاملات فارکس به معامله بپردازند.

 

amarket islamic account 001 review حساب اسلامی آمارکتس

 

درواقع میتوان گفت که حساب اسلامی آمارکتس شرایطی است که بروکر آمارکتس ایجاد نموده برای کاربران مسلمان خود در سراسر جهان که مطابق با موازین شرعی اسلامی باشد.

 

حساب اسلامی آمارکتس یا حساب بدون سوآپ آمارکتس بدون بهره شبانه میباشد.

 

🔗 لینک بررسی بروکر بررسی بروکر آمارکتس
🔗 لینک ثبت نام ثبت نام در آمارکتس
🔗 لینک پشتیبانی تلگرام پشتیبانی آمارکتس در تلگرام
🔗 لینک پشتیبانی واتس آپ پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ
🕋 حساب اسلامی
🔄 امکان تبدیل حساب ها به حساب اسلامی

 

این به آن معنا است که اگر معاملات افرادی که از حساب اسلامی آمارکتس استفاده میکنند به روز بعد انتقال پیدا کند و یا قرار داد به موعد سررسید نزدیک شود و کاربر بخواهد آن را جایگزین کند (roll over) هیچ گونه هزینه ای از آنها دریافت نمیگردد.

 

این بهره شبانه یا همان سوآپ در دین اسلام به منزله زبا میباشد از این رو بسیاری از مسلمانان در اینگونه از معاملات با مشکل مواجه میشوند.

 

📜 شرایط حساب اسلامی آمارکتس

مانند تمام حساب های آمارکتس حساب اسلامی نیز شرایطی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت و موارد مهم را برای کاربران ذکر مینماییم.

 

برخی از این شرایط بسیار برای کاربران مفید است و البته برخی از آنها میتواند معامله گران حساب اسلامی را از سود هایی که میتوانند داشته باشند دورنماید.

 

amarket islamic account 002 conditions حساب اسلامی آمارکتس

 

1.در سورتی که کاربر متعهد به قوانین شرع باشد و توانایی پرداخت و یا دریافت سود را نداشته باشد میتواند حساب خود را به حساب اسلامی آمارکتس تغییر دهد اما باید گواهی از یکی از مراجع تایید شده بروکر آمارکتس نماید نسبت به تعهد این کاربر به شرع ارائه نماید.

 

2.جهت تغییر یک حساب به حساب اسلام لازم است که کاربر یک درخواست به پشتیبانی آمارکتس ارائه نماید و به منظور تسریع در امور بهتر است تمام معاملات و دستورات در انتظار خود را ببندد.

 

3.کاربرانن میتوانند حساب اسلامی آمارکتس را در حساب استادارد آمارکتس ، حساب فیک اسپرد آمارکتس و حساب ecn آمارکتس فعال نمایند.

 

4.شرایط حساب اسلامی مانند همان حساب هایی است که در بند قبل ذکر شد با این تفاوت که در حساب اسلامی بهره شبانه (سوآپ) یا هزینه های مازاد نماد های بازار فارکس و فلزات وجود ندارد (بدون سوآپ)

 

5.کاربران حساب اسلام سرویس Swap-free را در فقط  فلزات و فارکس میتوانند استفاده نمایند و در دیگر بازار های این سرویس ارائه نمیشود از جمله بازار های کریپتوکارنسی ، سهام ، شاخص ، کالا و اوراق قرضه.

 

6.حساب اسلامی آمارکتس نماد های کمتری را در بر میگیرد.

 

7.کاربران میتوانند اقدام به مبازگرانی حساب اسلامی آمارکتس به حالت عادی حساب نمایند اما در صورت درخواست مجدد حساب اسلامی باید به بروکر توضیح داده شود.

 

8.در دوره های محاسبه سود بالقوه حاصل از سوآپ در صورتی که سودی به معامله گران تعلق بگیرد و حساب معامله گر حساب اسلامی آمارکتس باشد معامله گر نمیتواند سود را مطالبه نماید.

 

9.در صورت مشاهده فعالیت های مشکوک یا فعالیت های جعلی مانند انجام عمده معاملات با سوآپ منفی و در یافت سود از معاملاتی که تفاوت در نرخ سود ها دارند بروکر این امکان را دارد که هر زمان اقدام به مسدود کردن حساب نماید و همچنین مجاز به دریافت تمام سوآپ های دوره اسلامی نیز میباشد.

 

10.در صورتی که یک حساب اسلامی آمارکتس بیش از ۷ روز فعالیت نداشته باشد بروکر این امکان را دارد که حساب اسلامی را به حالت معمول حساب بازگرداند.

 

11.به حساب های اسلامی آمارکتس هیچگونه بونوس ، جایزه و طرح تشویقی تعلق نمیگیرد.

 

مواردی که ذکر شد از مهم ترین مواردی بودند که در شرایط حساب اسلام آمده و بهتر است پیش از اقدام به تغییر حساب خود به حساب اسلامی آمارکتس جهت سواپ فری کردن حساب و عدم پرداخت بهره شبانه این موارد را بخوبی مطالعه نمایید.

 

🎓 آموزش فعال سازی حساب اسلامی آمارکتس

برای فعال سازی حساب اسلامی کاربران ابتدا باید تمام مراحل احراز هویت در آمارکتس را طی نمایند که در مقاله نحوه احراز هویت در آمارکتس تمام این مراحل به صورت کامل و تصویری نمایش داده شده است.

 

amarket islamic account 004 activation 2 حساب اسلامی آمارکتس

 

در ادامه به مراجعه به پنل آمارکتس مانند تصویر زیر باید در گزینه معامله کردن روی گزینه حساب اسلامی کلیک نمایند.

 

amarket islamic account 003 activation حساب اسلامی آمارکتس

 

در پنجره باز شده در کادرهای نمایش داده شده ابتدا شماره حساب مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس نوع حساب آن شماره حساب را مشخص نمایید و روی گزینه درخواست کلیک نمایید.

 

درخواست شما به پشتیبانی آمارکتس ارسال خواهد شد و در صورت تایید توسط بروکر آمارکتس با شرایط زکر شده میتوانید به معامله بپردازید.

سوالات متداول

1️⃣چگونه میتوان حساب اسلامی را فعال نمود؟

💡 کاربران با مراجعه به سایت اصلی آمارکتس در صورت احراز هویت کامل میتوانند با انتخاب گزینه حساب اسلامی آمارکتس اقدام به فعال سازی حساب اسلامی آمارکتس نمایند مراحل فعال سازی به طور کامل در متن شرح داده شده.

2️⃣چقدر طول میکشد حساب اسلامی فعال گردد؟

💡 به طور معمول طی یک روز درخواست حساب اسلامی آمارکتس توسط پشتیبانی آمارکتس بررسی میشود و نتیجه به کاربران اعلام میگردد در صورتی که این زمان طولانی تر شد که بران میتوانند با استفاده از لینک های زیر با پشتیبانی آمارکتس تماس حاصل نمایند و پیگیر نتیجه در خواست خود شودند.

🔖 پشتیبانی آمارکتس در تلگرام

🔖 پشتیبانی آمارکتس در واتس آپ

درج نظر