📖آشنایی با بهترین حساب آلپاری-بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ📈

📜بهترین حساب آلپاری چیست؟-بهترین نوع حساب آلپاری کدام است؟👍

همواره اولین قدم برای شروع معاملات در بازار های مالی، یافتن یک کارگزاری یا بروکر «مناسب، معتبر و با امنیت بالا» می باشد، که بروکر آلپاری توانسته تمام این موارد را درکنار یکدیگر به کاربران خود ارائه دهد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

پس زا انتخاب بروکر انتخاب “حساب معاملاتی واقعی” از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، کاربران در انتخاب یک سحاب تجاری حقیقی باید به چند نکته دقت داشته باشتند، که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 

  • هزینه های معاملاتی مناسب
  • سازگاری با استراتژی معاملاتی
  • سطح دانش افراد از بازار های مالی

 

کاربران پیش از انتخاب حساب تجاری خود باید، این نکات را در نظر داشته باشند و سپس اقدام به انتخاب حساب معاملاتی خود نمایند.

 

بهترین حساب آلپاری- بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ- بهترین نوع حساب آلپاری
بهترین حساب آلپاری کدام است؟

 

بروکر آلپاری با تنوع حساب بسیار مناسب توانسته نیاز تمام کاربران را پاسخگو باشد، همچنین این بروکر با رقابتی گردن هزینه های معاملاتی خود نیز، توانسته در میان بروکر هایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند، از جایگاه بسیار مناسبی برخوردار گردد.

 

در مقاله “انواع حساب آلپاری” با حساب های مختلف این بروکر آشنا شدیم و در مقالات تخصصی تمام حساب ها را به صورت جداگانه بررسی نمودیم.

 

اما از آنجا که بیشترین پرسش در میان کاربران این است، که «بهترین حساب آلپاری کدام است» کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو این مقاله را گرد آوری نمودند، تا کاربران بتوانند به طور خلاصه با کاربرد هر کدام از حساب های آلپاری آشنا شوند.

 

پیش از شروع بهتر است ابتدا با نام انواع حساب آلپاری آشنا شویم.

 

📑 انواع حساب بروکر آلپاری مناسب برای
📀 حساب دمو آلپاری (آزمایشی) بهترین حساب آلپاری برای افراد مبتدی و کسب تجربه
💰 حساب نانو آلپاری مناسب برای کاربرانی که مایل به کسب تجربه در معاملات واقعی می باشند
👍 حساب استاندارد آلپاری بهترین حساب آلپاری برای شروع معاملات در حساب حقیقی
💻 حساب ECN آلپاری بهترین حساب برای معامله گران حرفه ای
🚀 حساب Pro ECN آلپاری بهترین حساب آلپاری برای معامله گران سبک اسکالپ
👨‍💻 حساب پم آلپاری مناسب برای سرمایه گذاران
🔴 حساب باینری آلپاری مناسب برای علاقمندان به سبک معاملات باینری آپشن
آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری افتتاح حساب در بروکر آلپاری

جدول بهترین حساب آلپاری برای معامله گران مختلف

 

در ادامه به بررسی دقیق تر در میان انواع حساب آلپاری خواهیم پرداخت.

 

🔍 بررسی بهترین حساب آلپاری برای معامله گران مختلف

در این بخش به بررسی کوتاهی درباره حساب های بروکر آلپاری خواهیم پرداخت و بیان می نماییم، هر حساب برای کدام دسته از افراد مناسب می باشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

🟢 حساب دمو آلپاری – Alpari Demo Account

کاربران جهت تمرین و کسب تجربه نیاز به محیطی دارند، تا بتوانند مشابه معاملات واقعی را تجربه نمایند؛ حساب دمو آلپاری با شبیه سازی شرایط واقعی بازار و معاملات توانسته این نیاز را بخوبی متفع سازد.

 

کاربران جهت افتتاح حساب و شروع معاملات در حساب دمو آلپاری نیاز به پرداخت هیچ وجهی ندارند و فقط کافی است که اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری نمایند.

 

🟢 حساب نانو آلپاری (سنتی)-Alpari Nano Account

حساب نانو، میکرو، سنتی آلپاری همانطور که از نام آن پیداست، به جای دلار از سنت در معاملات استفاده می نماید؛ به همین علت می توان گفت که میزان ریسک در این حساب بسیار پایین است و مناسب کاربرانی می باشد، که از سرمایه کم و همچنین تجربه کم برخوردار می باشند.

 

کاربران می توانند با استفاده از حساب نانو آلپاری تجربه استرس ها و موارد روانی معاملات واقعی را با ریسک پایین تجربه نمایند.

 

🟢 حساب استاندارد آلپاری- Alpari Standard Account

به گفته خود بروکر آلپاری بهترین حساب معاملاتی واقعی برای شروع معاملات، حساب استاندارد آلپاری می باشد. این حساب با دسترسی به تمام نماد ها معرفی شده در بروکر آلپاری، عدم وجود کمیسیون و رقابتی بودن هزینه های معاملاتی مانند اسپرد، توانسته محیط بسیار مناسبی را جهت شروع معاملات واقعی برای کاربران ایجاد نمایند.

 

حساب استاندارد آلپاری برای آن دسته از معامله گرانی که مایل به کسب تجربه در معاملات سنتی بازار فارکس می باشند بسیار مناسب است.

 

🟢 حساب ای سی ان آلپاری – Alpari ECN Account

حساب ECN آلپاری با استفاده از تکنولوژی بروز توانسته معامله گران را بطور مستقیم به بزرگ ترین تامین کنندگان مالی و بانک ها متصل نمایند.

 

از این رو سرعت در حساب ECN آلپاری بسیار بالا تر می باشد و همچنین دسترسی به عمق بازار جهت مشاهده بهترین قیمت از ویژگی های مهم این حساب آلپاری می باشد.

 

از این رو این حساب مناسب افراد حرفه ای که از سبک اسکالپ در معاملات خود استفاده می نمایند و همچنین معامله گرانی که با حجم بالا و یا استراتژی های الگریتمی به معامله می پردازند بسیار مناسب می باشد.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

🟢 حساب پرو ای سی ان آلپاری – Alpari Pro ECN Account

حساب Pro ECN آلپاری برای معامله گران بسیار حرفه ای و معامله گرانی که از سرمایه های بسیار بالا در معاملات خود استفاده می نمایند طراحی شده.

 

از ویژگی های مهم این حساب می توان به مواردی چون، [استفاده از مدیر شخصی جهت کمک و راهنمایی، اسپرد بسیار پایین تر نسب به دیگر حساب ها، دسترسی به بهترین قیمت های بازار، سرعت بسیار بالا تر به نسبت دیگر حساب ها] اشاره نمود، که شرایط بسیار ویژه ای را برای کاربران ایجاد می نماید.

 

📈 بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ چیست؟

سبک اسکالپ یا نوسان گیری در میان معامله گران حرفه ای بسیار محبوب می باشد، که نیاز به تجربه بسیار بالا دارد، که اصلا برای کاربران تازه کار پیشنها نمی شود.

 

با توجه به تعداد معاملات بالا در روز با حجم های بالا، بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ را می توان حسابی دانست که از اسپرد پایین تری برخوردار باشد، تا هزینه های معاملاتی این معامله گران را کاهش دهد.

 

بهترین حساب آلپاری- بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ- بهترین نوع حساب آلپاری

 

از این رو می توان گفت حساب ECN آلپاری در متاتریدر 4، که هیچگونه کمیسیونی دریافت نمی نمایند می تواند بهترین حساب آلپاری برای اسکالپ باشد.

 

البته این نکته نیز حائز اهمیت است که در حساب ECN «متاتریدر 5» و حساب Pro ECN آلپاری که مبلغی به عنوان کمیسیون دریافت می گردد، میزان اسپرد پایین تر است و کاربران با توجه به نماد معاملات خود باید میان این سه حساب یکی را انتخاب نمایند.

 

ثبت نام در بروکر آلپاری

 

➕ نظر کارشناسان درباره بهترین حساب آلپاری

همانطرو که در ابتدای مقاله ذکر نمودیم، این مقاله توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو تهیه شده و سعی شده در توضیح هر حساب کاربران ذکر گردد، که آن حساب مناسب کدام دسته از معامله گران می باشد.

 

از این رونمی توان گفت بهترین حساب آلپاری کدام است و کاربران بسته به سبک معاملاتی خود و همچنین میزان تجربه و سرمایه خود باید حساب مناسب خود را انتخاب نمایند.

 

کاربرانی که جهت انتخاب حساب معاملاتی خود نیاز به مشاروه رایگان دارند، می توانند با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایند.

سوالات متداول

1️⃣ بهترین حساب آلپاری برای معامله گرانی که به تازگی وارد بازار شده اند کدام است؟

💡 به کاربرانی که به تازگی اقدام به ثبت نام در بروکر آلپاری نموده اند، اگر اندکی تجربه در بازار های مالی داند پیشنهاد می شود با حساب نانو آلپاری و یا حساب استاندارد آلپاری شروع به فعالیت نمایند.

همچنین در صورتی که تازه شروع به کسب تجربه نموده اید بهتر است از حساب دمو آلپاری استفاده نمایید.

2️⃣ تغییر حساب معاملاتی در بروکر آلپاری امکان پذیر است؟

بله، کاربران می توانند براحتی در بروکر آلپاری اقدام به تغییر حساب معاملاتی خود و یا افتتاح حساب معاملاتی جدید نمایند.

همچنین در صورت نیاز به مشاروه و اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

درج نظر