🔍بررسی معاملات نماد نقره در فارکس-بهترین بروکر ها برای معاملات نماد نقره در فارکس🥈

📖آشنایی نماد نقره در فارکس-نماد اختصاری نقره در فارکس XAG/USD 📈

فلزات گران بها در معاملات فارکس از جایگاه خاصی برخوردار می باشند؛ عمده دلیل آن نیز این است که، از دیر باز جزو مهمی در اقتصاد و سرمایه گذاری بوده اند.

 

در قدیم از نقره پس از طلا به عنوان گرانبها ترین فلز یاد شده است و همواره در معاملات اقتصادی گذشته جایگاه دوم را داشته است، اکنون نیز این فلز گران بها در بازار فارکس و بهترین بروکر های فارکس از جایگاه ویژه ای برخوردار است و کاربران بسیاری مشتاق به معامله در نماد نقره در فارکس می باشند.

 

پس از معرفی نماد نقره در فارکس این نماد با اختصار [XAG] و یا واژی انگلیسی آن (Silver) شناخته شد. از آنجا که نماد نقره در “جدول مندلیوف«AG» می باشد و در بازار های مالی نماد شاخص با حرف «X» نام گذاری می شود، نماد نقره اینگونه به اختصار در آمده است.

 

نماد نقره در فارکس-نماد نقره در تریدینگ ویو-نماد شاخص نقره در فارکس

 

واحد اندازه گیری نقره نیز مانند طلا اونس می باشد و قیمتی که در بازار فارکس در ازای ارزش نقره بیان می شود، در اصل ارزش یک اونس نقره است؛ به این معنا که اگر قیمت XAG/USD برابر با 27 دلار باشد، یعنی یک اونس نقره برابر با 27 دلار است.

 

© موضوع مطلب بررسی نماد نقره در فارکس
🏛 بروکر های ارائه کننده نماد بهترین بروکر های فارکس
🥈 نماد نقره در فارکس XAG – Silver
📑 نوع قرار داد ها نقدی (Spot)، CFD، آتی (Futures)
⚖ واحد اندازه گیری اونس = 28/349523125 گرم
📞 مشاوره و پشتیبانی کارشناسان ما در تلگرام

 

از آنجا که نماد نقره در فارکس از اهمیت بالایی برخوردار است، کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو نماد نقره در فارکس را به طور کامل مورد بررسی قرار دادند و در این مقاله نتایج بررسی های خود را در اختیار کاربران قرار دادند، تا با اطلاعات کامل تری بتوانند در این نماد محبوب به معامله بپردازند.

 

🏛 بروکر های ارائه کننده نماد نقره در فارکس

اغلب بروکرهایی که به ایرانیان خدمات ارائه می نمایند، نماد نقره در فارکس را نیز ارائه می کنند و کاربران ایرانی براحتی می توانند به معامله در این نماد محبوب بپردازند.

 

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که با توجه به موارد مختلفی چون «نوع قرار داد، نوع حساب معاملاتی، حجم معاملات، پلتفرم معاملاتی ارائه شده توسط بروکر» شرایط معاملت نماد نقره در فارکس نیز در بروکر های مختلف متفاوت است.

 

🟢 بروکر های فارکس

منتخب بروکر هایی که نماد نقره در فارکس را به ایرانیان ارائه می نمایند از نظر کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به شرح زیر می باشد.

 

 

🟢 بروکر های باینری آپشن

نماد نقره در فارکس در سبک معاملات باینری آپشن نیز ارائه می شود که بهترین بروکر های ارائه کننده این نماد در باینری آپشن به ایرانیان به شرح زیر می باشند.

 

 

💰 عوامل تاثیر گذار بر ارزش نماد نقره در فارکس

عوامل بسیاری بر ارزش نماد نقره در فارکس تاثیر گذار است، که ذکر تمام آنها از حوصله این مقاله خارج است.

 

اما در این بخش به ذکر تعدادی از مهم ترین عواملی که، بر ارزش این نماد مهم تاثیر گذار است، خواهیم پرداخت.

 

نماد نقره در فارکس-نماد نقره در تریدینگ ویو-نماد شاخص نقره در فارکس
💰 عوامل تاثیر گذار بر ارزش نماد نقره در فارکس

 

🟢 عرضه و تقاضا

همانطور که می دانید، فلز نقره در موارد مختلفی مانند «صنایع الکترونیکی، هوا فضا، آرایشی و بهداشتی، جواهر سازی، تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و …» کاربرد بسیار دارد.

 

همچنین به صورت میانگین سالانه 27000 تن نقره در سراسر جهان استخراج می شود، که عمده این استخراج در چین، مکزیک و پرو صورت می گیرد.

 

از این رو می توان براحتی متوجه شد که تغییر در هر کدام از این بخش ها چه استخراج و چه مصارف مختلف می تواند تاثیر مستقیم بر ارزش نماد نقره در فارکس داشته باشد.

 

🟢 تغییرات شاخص های اقتصادی

شاخص های اقتصادی مانند «تورم، بیکاری، نرخ بهره و …» در میزان رشد صنعت بسیار تاثیر گذار است و هرچه رشد صنایع و اقتصاد بیشتر باشد، در نتیجه بازار کار رشد می کند؛

 

در نتیجه رشد بازار کار نیز تقاضا افزایش پیدا خواهد نمود و این مورد می تواند تاثیر مستقیم بر افزایش قیمت نماد نقره در فارکس داشته باشد، همین تاثیرات می تواند به صورت برعکس عمل نماید و ارزش نماد نقره را کاهش دهد.

 

🟢 نسبت ارزش طلا بر نقره

هرچه قیمت طلا افزایش پیدا کند، نماد نقره در فارکس به مورد جذاب تری برای سرمایه گذاران به علت قیمت مناسب تر بدل خواهد شد و در این زمان به علت بالا رفتن تقاضا باعث افزایش قیمت نماد نقره نیز می شود.

 

🟢 رویداد های سیاسی و جغرافیایی

رویداد های سیاسی و جغرافیایی که با نام وقایع ژئوپلیتیکی نیز شناخته می شود، باعث عدم اعتماد مردم به ارزهای رایج در کشورها شده و مردم را به سمت سرمایه گذاری های امن تر سوق خواهد داد.

 

پس از طلا ، نقره دومین سرمایه گذاری امن برای جوامع محسوب می شود، که قشر کم درامد تر به سراغ آن خواهد رفت، پس رویداد هایی چون «جنگ، زلزله، سیل و …» می تواند بر ارزش نماد نقره در فارکس تاثیر گذار باشد.

 

➕ نظر کارشناسان درباره نماد نقره در فارکس

طلا و نقره از قدیم به عنوان کالاهای سرمایه ای محسوب می شده اند، اکنون نیز در بازار فارکس از مطمئن ترین کالاهایی که، می توان برای سرمایه گذاری انتخاب نمود نماد نقره در فارکس می باشد.

 

در این مقاله سعی شد مختصری کاربران را با نماد نقره در فارکس آشنا سازیم و به بررسی عوامل تاثیر گذار بر ارزش این نماد و همچنین بهترین بروکر های فارکس که نماد نقره را ارائه می نمایند، پرداختیم.

 

در انتها کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به کاربرانی که مایل هستند، به صورت روزانه در نماد نقره در فارکس ترید نمایند پیشنهاد می کنند، ابتدا به افزایش سطح علمی و تجربی خود بپردازند و سپس اقدام به معامله در این نماد نمایند.

 

زیرا تحلیل نماد نقره در فارکس نیاز به دانش تحلیل فاندامنتال در کنار تحلیل تکنیکال دارد. در صورتی که مایل هستید تمام آموزش های فارکس را به صورت رایگان در اختیار داشته باشید، می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول

1️⃣ نماد نقره در فارکس به صورت اختصاری چیست؟

💡 نماد نقره در فارکس دراغلب بروکر ها به صورت اختصاری با (XAG) نمایش داده می شود و در تریدینگ ویو از واژه انگلیسی نقره یعنی (Silver) استفاده می شود.

2️⃣ بهترین بروکرها جهت معاملات نماد نقره در فارکس کدام هستند؟

💡 بروکر های زیر بهترین بروکر های فارکس جهت معاملات نقره در فارکس برای ایرانیان می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

درج نظر