✔ صرافی جایگزین تاپ چنج برای ایرانیان | آشنایی با صرافی مثل تاپ چنج 📖

🔍 بررسی صرافی جایگزین تاپ چنج | صرافی مثل تاپ چنج چیست؟ 💰

صرافی تاپ چنج سال ها است که در موارد متعددی، مانند خرید دلار و ارز های فیات معرفی شده در تاپ چنج، واریز و برداشت از بروکر های فارکس به صورت ریالی و بسیاری موارد دیگر به ایرانیان خدمات ارائه مینمایند.

 

ثبت نام در صرافی تاپ چنج مراحل بسیار ساده ای دارد که مراحل آن در لینکی که قرار داده ایم به طور کامل شرح داده شده است.

 

یکی از مهم ترین خدماتی که صراف تاپ چنج ارائه می نماید، امکان واریز و برداشت از بروکر های مختلف به صورت ریالی می باشد. اما برخی اوقات کاربران جهت انجام امور خود ممکن است، نیاز به جایگزینی برای صرافی تاپ چنج داشته باشند، که بتواند خدمات مشابهی ارائه نماید.

 

صرافی جایگزین تاپ چنج - صرافی مثل تاپ چنج - صرافی تاپ چنج

 

در این مقاله میخواهیم به بررسی صرافی جایگزین تاپ چنج بپردازیم و بررسی نماییم آیا صرافی دیگری وجود دارد که هم به ایرانیان خدمات ارائه نمایند و هم بتواند خدمات مشابه صرافی تاپ چنج ارائه نماید.

 

نام صرافی صرافی تاپ چنج
نام صرافی جایگزین تاپ چنج وی شارژ – آی آر پی
پشتیبانی فارسی پشتیبانی تاپ چنج تلگرام
کمیسیون انتقال وجه ندارد
سایت فارسی دارد

 

طی تحقیقاتی که کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو داشتند، دریافتیم که دو صرافی ایرانی دیگر این امکان را برای ایرانیان ایجاد نمودند که بتوانند توسط آنها اقدام به شارژ و برداشت از بروکر های فارکس نمایند، که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد.

 

آیا صرافی جایگزین تاپ چنج وجود دارد؟

بله، همانطور که ذکر نمودیم دو صرافی دیگر در ایران وجود دارد، که این امکان را به ایرانیان میدهد که بتوانند توسط آنها اقدام به شارژ بروکر های گوناگون نمایند. این صرافی ها با نام های صرافی IrPay.pro و صرافی وی شارژ میباشند که امکانات متفاوت و گسترده ای را به کاربران ارائه مینمایند.

 

البته باید خاطر نشان نماییم که صرافی های بسیاری وجود دارند که به ایرانیان خدمات میدهند، اما در موضوع واریز و برداشت به بروکر های فارکس، که برخی کاربران مایل به استفاده از ارزهای دیجیتال در این تراکنش نمیباشند، این سه صرافی از برترین صرافی های ارائه کننده این خدمات هستند.

 

صرافی جایگزین تاپ چنج - صرافی مثل تاپ چنج - صرافی ویشارژ

 

در ادامه مختصری با این صرافی ها آشنا خواهیم شد و مقایسه ای داریم بین صرافی های معرفی شده و صرافی تاپ چنج.

 

مختصری درباره صرافی وی شارژ | VSharg

صرافی وی شارژ از صرافی های قدیمی در ایران میباشد، که بیش از 10 سال است که خدمات شارژ بروکر های مختلف را برای کاربران ایرانی ارائه مینمایند.

 

این صرافی فارکس امکان واریز و برداشت ریالی در بسیاری از بروکر های فارکس را برای کاربران ارائه نموده و در کنار آن امکان خرید رو فروش وب مانی و پرفکت مانی و خرید و فروش رمزارزهای را نیز ایجاد نموده.

 

تعداد کاربران این صرافی بیش از 4500 کاربر فعال میباشد، که توانسته اعتبار بسیار مناسبی را برای صرافی وی شارژ ایجاد نمایند.

 

از بزرگ ترین مزایای صرافی وی شارژ به نصبت دو صرافی دیگر یعنی صرافی آی آر پی و  صرافی تاپ چنج میتوان به دارا بودن دفتر فیزیکی اشاره نمود که در شهر مشهد واقع شده و آدرس کامل آن در سایت اصلی صرافی وی شارژ قرار دارد.

 

مختصری درباره صرافی ای آر پی | IRPAY.PRO

صرافی آی آر پی از زیرمجموعه های صرافی وی شارژ میباشد، که به صورت تخصصی بر واریز و برداشت از بروکر های فارکس تمرکز نموده است.

 

این صرافی نیز حدود 10 سال سابقه فعالیت در ایران دارد، که این سابقه فعالیت توانسته اعتبار مناسبی را برای این صرافی ایجاد نمایند.

 

همانطور که ذکر نمودیم صرافی ای آر پی به صورت تخصصی صرفا بر روی تسویه حساب های ارزی میان کاربران و بروکر ها فعالیت می نماید و این امر صرفا با ارزهای ملی یا همان ارزهای فیات انجام میشود، در نتیجه صرافی IRPAY از ارزهای دیجیتال پشتیبانی نمی نماید.

 

اما نقطه قوتی که میتوان برای این صرافی در نظر گرفت تعداد بروکر هایی است که این صرافی با آنها فعالیت می نماید، که در این لیست میتوانید نام بروکر های معتبری را مشاده نمایید.

 

لیست تعدادی از بروکر های طرف حساب با صرافی آی آر پی

در زیر میتوانید لیست تعدادی از بروکر هایی که با صرافی IrPay جهت تسویه حساب ارزی خود فعالیت میکنند را مشاهده نمایید.

 

بروکر آلپاری ثبت نام در بروکر آلپاری
بررسی بروکر آلپاری
بروکر آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس
بررسی بروکر آمارکتس
بروکر فیبوگروپ ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
بررسی بروکر فیبوگروپ
بروکر HYCM ثبت نام در بروکر HYCM
بروکر USGFX ثبت نام در بروکر USGFX

 

مخصری درباره صرافی تاپ چنج | TCPAY

با صرافی تاپ چنج در مقاله بررسی صرافی تاپ چنج بطور کامل آشنا شدیم و تمام جزئیات آن را طی مقالات متعددی بررسی نمودیم، که کاربران میتوانند با مراجعه به لینک قرار داده شده، اقدام به بررسی تخصصی صرافی تاپ چنج نمایند.

 

صرافی تاپ چنج بیش از 10 سال است که به ایرانیان خدمات گسترده ای ارائه مینمایند، که میتوانید با این خدمات در صفحه خدمات صرافی تاپ چنج بطور کامل آشنا شوید.

 

تعدادی از بروکر هایی که با صرافی تاپ چنج فعالیت مینمایند

صرافی تاپ چنج نیز با بروکر های معتبر بسیاری فعالیت مینمایند، که در ادامه لیستی از آنها ارائه خواهیم نمود.

 

بروکر آلپاری ثبت نام در بروکر آلپاری
بررسی بروکر آلپاری
بروکر آمارکتس ثبت نام در بروکر آمارکتس
بررسی بروکر آمارکتس
بروکر لایت فارکس ثبت نام در بروکر لایت فارکس
بررسی بروکر لایت فارکس
بروکر فیبوگروپ ثبت نام در بروکر فیبوگروپ
بررسی بروکر فیبوگروپ
بروکر ای سی ام بروکرز ثبت نام در آی سی ام بروکرز
بررسی بروکر آی سی ام بروکرز

 

البته تعداد بروکر هایی که با صرافی تاپ چنج فعالیت مینمایند بسیار بیشتر است و جدول بالا لیست بروکر های منتخب کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو میباشد، که امکان واریز و برداشت ریالی از طریق تاپ چنج را دارند.

 

از بزرگترین مزایای صرافی تاپ چنج در برابر دو صرافی دیگر میتوان به ارائه ارزهای فیات متعدد مانند لیر ترکیه، دلار، درهم امارات، روبل روسیه و یورو اشاره نمود، که این امکان را برای کاربران ایجاد مینماید که نقل و انتقالات خود را نه تنها به بروکر ها بلکه به اشخاص و شرکت ها نیز انجام دهند.

 

همچنین  صرافی تاپ چنج با ارائه کیف پول تاپ چنج توانسته نظم بسیار عالی به تراکنش های کاربران بدهد، که خود یک نکته بسیار مثبت میباشد.

 

مقایسه صرافی های معرفی شده با صرافی تاپ چنج

تا اینجا متوجه شدیم که صرافی جایگزین تاپ چنج چه صرافی هایی می باشند و اندکی با آنها آشنا شدیم.

 

صرافی جایگزین تاپ چنج - صرافی مثل تاپ چنج - صرافی IrPay

 

در ادامه این مطلب میخواهیم به مقایسه این سه صرافی با یکدیگر بپردازیم، تا کاربران بتوانند براحتی در میان این صرافی ها یک را برای انجام امور خود انتخاب نمایند.

 

مقایسه صرافی های وی شارژ و IrPay با صرافی تاپ چنج

در جدول زیر میتوانید جزئیات مقایسه این سه صرافی را با یکدیگر مشاهده نمایید.

 

نام صرافی تاپ چنج – TCPAY وی شارژ – Vsharg آی آر پی – IR-PAY
مدت زمان فعالیت بیش از 10 سال بیش از 10 سال بیش از 10 سال
کمیسیون
کیف پول ارزی متعدد
پشتیبانی فارسی
دفتر فیزیکی
خدمات به ایرانیان
زمان کار 7/24 از 10 صبح تا 10 شب از 9 صبح تا 10 شب
ارزهای دیجیتال
پول های الکترونیکی
درگاه بانکی

 

کاربران میتوانند براحتی با توجه به مواردی که در جدول بالا مقایسه شد، اقدام به انتخاب صرافی مورد نظر خود نمایند.

 

نظر کارشناسان در صرافی جایگزین تاپ چنج

به طور کلی میتوان گفت که صراف تاپ چنج با توجه به سابقه و خدماتی که ارائه مینمایند، از برترین صرافی های فارکس برای ایرانیان میباشد، همچنین پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در امورد نقل و انتقالات به بروکر های فارکس صرافی تاپ چنج میباشد.

 

اما در صورتی که کاربران به هر دلیلی مایل به فعالیت با  صرافی تاپ چنج نمی باشند، میتوانند از صرافی های معرفی شده استفاده نمایند.

 

همچنین در صورت نیاز کاربران میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایند و اقدام به دریافت مشاوره و پشتیبانی کنند، کارنشاسان ما میتوانند در امر واریز و برداشت در بروکر های معتبر فارکس نیز به کاربران یاری رسانند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

 

سوالات متداول

1.صرافی جایگزین تاپ چنج کدام است؟

صرافی وی شارژ و صرافی  IR-PAY دو صرافی ایرانی میباشند که خدمات واریز و برداشت به بروکر ها را ارائه مینمایند و کاربران میتوانند از آنها به جای صرافی تاپ چنج استفاده نمایند.

در متن به طور کامل این صرافی ها با صرافی تاپ چنج  مقاسیه شده اند و کاربران میتوانند جهت دریافت مشاوره با کارشناسان ما در تلگرام تماس حاصل نمیاند.

2.بروکر هایی که با صرافی تاپ چنج فعالیت مینمایند کدام هستند؟

بروکر های معتبر فارکس بسیاری با صرافی تاپ چنج فعالیت مینمایند که در زیر به تعدادی از آنها اشاره شده است.

  • بروکر آلپاری
  • بروکر لایت فاکس
  • بروکر آمارکتس
  • بروکر ای سی ام بروکرز
  • بروکر فیبوگروپ

درج نظر