👈 آیا سایت تاپ چنج فیلتر شده ؟ | چرا تاپ چنج باز نمیشه 🔴

💻 آیا تاپ چنج فیلترشده؟ | بررسی فیلتر Topchange 🔎

با توجه به شرایط تحریمی ایران بسیاری از کاربران جهت نقل و انتفالات مالی خود از صرافی تاپ چنج استفاده مینمایند.از این رو دسترسی به سایت تاپ چنج برای بسیاری از افراد بسیار حائز اهمیت میباشد.اما به تازگی گزارش هایی بدست ما رسیده که حاکی از این مورد است که سایت تاپ چنج فیلتر شده است و ثبت نام در تاپ چنج از طریق اپلیکیشن تاپ چنج مقدور میباشد.

 

08 liteforex baner 102 2 تاپ چنج فیلتر

 

با توجه به شرایط اینترنت کشور و موارد دیگر تیم تخصصی فارکس اسکالپینگ لایو بر آن شد که به بررسی این سوال که (آیا تاپ چنج فیلتر شده است یا خیر؟) بپردازد و در صورت صحت گزارش فیلتر شدن تاپ چنج راه کارهایی را در اختیار کاربران قرار دهد.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
🔗 لینک تماس کارشناسان در تلگرام کارشناسان ما در تلگرام
📲 اپلیکیشن موبایل بدون فیلتر
🔀 نیاز به فیلتر شکن برای ورود به سایت
📶 اختلال در امور مالی به دلیل فیلتر

 

در این مقاله به بررسی موضوع فیلتر TC Pay و راه کارهای دسترسی به تاپ چنج بدون فیلتر میپردازیم.

 

🛑 چرا سایت تاپ چنج فیلتر شده است؟

به تازگی با توجه به شرایط اینترنت کشور و اعلام وزارت ارتباطات مبنی بر فیلتر شدن دامنه های غیر دامنه ir. مانند com. بسیاری از سایت ها که از دامه غیر دامنه ایران استفاده میکنند دچار اختلال شده اند.

 

تاپ چنج فیلتر شد ، آیا تاپ چنج فیلتر است ، سایت تاپ چنج فیلتر شد

 

البته این اختلالات در دامنه های ایران نیز تاثیر داشته اند که عمده آن از کنید شدید اینترن در کشور نشات میگیرد.

 

بنر لایت فارکس

 

از این رو کارشناسان ما با تماس با پشتیبانی ابتدا به احراز صحت این سوال که تاپ چنج فیلتر شده یا خیر پرداختند و در میان جست و جوهای خود در کانال تلگرامی تاپ چنج به یک گزارش برخودر نمودند که صرافی تاپ چنج علت عدم دسترسی به سایت تاپ چنج را به سه دسته تقسیم نموده.

 

دسته اول، کندی اینترنت

کندی اینترنت برای برخی افراد امکان دسترسی را مختل نموده است.

 

دسته دوم، ورود در زمان بروزرسانی

برخی کاربران امکان دارد در زمان های بروز رسانی سایت اقدام به ورود به تاپ چنج نموده باشند که در این زمان ها امکان ورود به تاپ چنج وجود ندارد.

 

دسته سوم، فیلترینگ

حاکی از فیلتر تاپ چنج میباشد که در ادامه به راهکارهای آن خواهیم پرداخت.

 

در انتها طبق آخرین گزارشات متوجه شدیم که در ایران سایت تاپ چنج فیلرتر شده و امکان دسترسی به آن از طریق بستر های اینترنتی ایران امکان پذیر نیست.

 

⤴ راه کارهای استفاده از تاپ چنج بدون فیلتر

کاربران صرافی تاپ چنج از دو طریق میتوانند اقدام به ورود به تاپ چنج نمایند یا از طریق سایت تاپ چنج و یا از طریق اپلیکیشن تاپ چنج.

 

topchange فیلتر ، آیا تاپ چنج فیلتر است ، آیا تاپ چنج فیلتر شده

 

حال در این شرایط چگونه میتوان به صرافی تاپ چنج دسترسی داشته باشید.برای دسترسی به سایت تاپ چنج دو روش وجود دارد.

 

روش اول، استفاده از اپلیکیشن تاپ چنج

افرادی که از تلفن های همراه هوشمند اندروید استفاده مینمایند با مراجعه به لینک زیر میتوانند اقدام به دانلود اپلیکیشن اندروید تاپ چنج نمایند و با استفاده از اپلیکیشن تاپ چنج بدون فیلتر و اختلال اقدام به ورود به تاپ چنج کنند.

 

بررسی اپلیکیشن تاپ چنج

 

روش دوم، استفاده از فیلتر شکن

که این امکان را ندارند میتوانند از نرم افزار های (قند شکن یا فیلتر شکن) استفاده نمایند و اقدام به ورود به تاپ چنج کنند.البته دقت داشته باشید که بهتر است که این فیلتر شکن ها اقدام به تغییر ایپی نمایند.

 

کپی ترید لایت فارکس ، کپی تریدر لایت فارکس ، کپی تریدینگ لایت فارکس

 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاوره در این خصوص میتوانید از طریق لینک هایی که در زیر قرار داده ایم با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.

 

کارشناسان ما در تلگرام

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

همانطور که در ابندای مطلب ذکر شد تمام دامنه های غیر ایرانی با اختلال شدید روبرو هستند و بسیاری از آنها فیلتر شده اند در نتیجه در جواب سوال چرا تاپ چنج باز نمیشه؟ میتوان گفت که علت اصلی و عمده آن شرایط اینترنت کشور است.

 

کاربران صرافی تاپ چنج با استفاده از اپلیکیشن اندروید تاپ چنج میتوانند براحتی به تاپ چنج بدون فیلتر دسترسی داشته باشند همچنین لینک دانلود اپلیکیشن تاپ چنج برای اندروید در متن قرار داده شده که به راحتی بتوانید اقدام به دانلود آن نمایید.

 

در انتها باید ذکر نمایم که در استفاده از فیلتر شکن ها بسیار دقت نمایید زیرا برخی از آنها به صورت بد افزار میتوانند تمام اطلاعات شما را از تلفن همراه بدون اجازه شما استخراج نمایند که احتمال سواستفاده از اطلاعات شما را به سود جویان میدهد.

سوالات متداول

1️⃣ آیا تاپ چنج فیلتر است؟

بله، در حال حاظر سایت تاپ چنج فیلتر شده و امکان استفاده از آن در ایران وجود ندارد.در این مطلب راه کار های استفاده از سایت صرافی تاپ چنج قرار داده شده است.

2️⃣ چگونه میتوان اقدام به ورود به تاپ چنج نمود؟

💡 کاربران جهت ورود به تاپ چنج یا باید از اپلیکیشن تاپ چنج برای اندروید استفاده نمایند و یا با استفاده از فیلتر شکن اقدام به ورود به تاپ چنج نمایند.همچنین میتوانید از طریق لینک کارشناسان ما در تلگرام اقدام به کسب مشاوره در این خصوص نمایید.

درج نظر