📖 نحوه حذف حساب تاپ چنج | غیر فعال کردن حساب تاپ چنج ⭕

🎓 آموزش حذف حساب تاپ چنج | غیر فعال کردن حساب TC Pay ⭕

کاربرانی که اقدام ثبت نام در تاپ چنج نموده اند و  از صرافی تاپ چنج جهت نقل و انتقالات خود استفاده می نمایند، حساب های بانکی و حساب های پول الکترونیکی متفاوتی دارند، که در موارد مختلف از آنها استفاده مینمایند.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

اما گاهی اوقات به دلایل گوناگون مانند گم شدن کارت های بانکی و یا عدم استفاده از یک سیستم پول الکترونیکی کاربران ممکن است که دیگر از آن حساب تاپ چنج استفاده ننمایند.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
📞 تلگرام کارشناسان کارشناسان ما در تلگرام
☎ واتس آپ کارشناسان کارشناسان ما در واتس آپ
🏧 حساب بانکی
💳 حساب پول الکترونیکی
⭕ امکان حذف حساب ها
⭕ امکان حذف کامل اکانت از طریق پشتیبانی

 

از این رو جهت کم شدن اشتباهات در نقل انتقالات نیاز است که اقدام به حذف حساب تاپ چنج نمایند.این حذف حساب به معنای حذف کا اکانت نیست و تنها حساب بانکی مورد نظر و یا حساب پول الکترونیکی موردنظر کاربران حذف میگردد.

 

در این مقاله به آموزش حذف حساب تاپ چنج میپردازیم و چگونگی حذف حساب تاپ چنج را به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

 

🏧 طریقه غیر فعال کردن حساب بانکی در تاپ چنج

از جمله حساب هایی که کاربران در تاپ چنج ثبت می نمایند حساب بانکی است که گاهی به دلایل مختلف امکان دارد غیر فعال شود و دیگر امکان استفاده از آن وجود نداشته باشد.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

این دلایل ممکن است امنیتی نیز باشد و کاربران جهت جلوگیری از کلاهبرداری افراد دیگر ملزم به حذف این حساب بانکی از تاپ چنج باشند.

 

در صورت نیاز به حذف حساب از تاپ چنج به هر دلیلی میتوانید مراحل زیر را طی نمایید.

 

1.ابتدا اقدام به ورود به تاپ چنج نمایید و در قسمت داشبورد از منو سمت راست در گزینه حساب های من گزینه حساب های بانکی را انتخاب نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

2.در تب باز شده میتوانید حساب های بانکی خود را مشاهده نمایید روی سه نقطه مانند تصویر زیر کلیک کرده گزینه ویرایش را انتخاب نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

3.در پنجره باز شده اطلاعات حساب شما نمایش داده میشود در پایین اطلاعات گزینه فعال و غیر فعال نمودن حساب بانکی را مشاهده میکنید با کلیک بر روی آن میتوانید حساب خود را غیر فعال کنید و سپس گزینه ذخیره را انتخاب نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

پس از انتخاب گزینه ذخرید به پنجره حساب ها انتقال داده میشود و میتوانید مشاهده کنید که حساب مورد نظر شما غیر فعال شده.

 

جهت فعال سازی مجدد میتوانید همین مسیر را طی نمایید با استفاده از گزینه فعال سازی حساب خود را فعال نمایید.

 

💳 نحوه حذف حساب تاپ چنج  پول الکترونیکی

کاربرانی که از پول های الکترونیکی نیز استفاده میکنند ممکن است حساب های متعددی داشته باشند که مابل به غیر فعال کردن آنها به هر دلیلی باشند.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

برای غیر فعال کردن حساب های پول الکترونیکی صرافی تاپ چنج میتوانید کراحل زیر را طی نمایید.

 

1.ابتدا اقدام به ورود به تاپ چنج نمایید در قسمت داشبورد از منو سمت راست از گزینه حساب های من گزینه حساب های بانکی را انتخاب نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

2.در تب باز شده حساب پول االکترونیکی خود را انتخاب نمایید و روی گزینه سه نقطه کلیک نمایید تا دو گزینه ویرایش و حذف برای شما نمایش داده شود.

گزینه حذف را انتخاب نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

3.پنجره ای برای کاربران نمایش داده میشد که اشاه به اطمینان کاربران جهت حذف حساب دارد روی گزینه تایید کلیک نمایید.

 

حذف اکانت تاپ چنج ، حذف حساب تاپ چنج ، حساب tc pay

 

در ادامه مشاهده میکنید که حذف حساب تاپ چنج انجام میشود و دیگر آن حساب در ماین حساب های دیگر نمایش داده نمیشود.

 

⭕ نحوه حذف حساب تاپ چنج | حذف اکانت تاپ چنج

گاهی اوقات کاربران به دلایل گوناگون نیاز به حذف حساب تاپ چنج به صورت کامل دارند این به آن معنا میباشد که کاربران نیاز به حذف اکانت تاپ چنج خود دارد و دیگر مایل به استفاده از صرافی تاپ چنج نمیباشد.

 

حذف حساب تاپ چنج ، حذف اکانت تاپ چنج ، حساب تاپ چنج

 

البته باید پیش از حذف حساب تاپ چنج به موارد زیر دقت داشته باشید.

 

  • کاربران پس از حذف حساب تاپ چنج امکان ثبت نام و یا فعال سازی مجدد حساب تاپ چنج خود را ندارند.
  • حساب تاپ چنج کاربران به طور کامل حذف نمیشود و غیر فعال میگردد این به آن معنا است که اطلاعات کاربران ذخیره شده و حذف نمیشود.

 

حال جهت حذف حساب تاپ چنج خود میتوانید مراحل زیر را طی نمایید.

 

1.در یک برگه به صورت خوانا اقدام به نوشتن متنی جهت حذف حساب تاپ چنج نمایید دقت داشته باشید که موارد زیر باید در متن موجود باشد.

 

  • نام و نام خانوادگی
  • شماره ملی
  • امضاء

 

2.متن را با کارت ملی خود در کنار صورت خود گرفته و عکسی تهیه نمایید که هم چهره به صورت کامل مشخص باشد و هم متن قابل خواندن باشد همچنین اطلاعات کارت ملی شما نیز باید قابل خواندن باشد.

 

دقت : اگر از پاسپورت جهت ثبت نام استفاده نموده اید و کارت ملی شما در دسترس نیست میتوانید از پاسپورت خود جهت تهیه عکس استفاده نمایید.

 

3.اقدام به ورود به تاپ چنج نمایید و در قسمت چت پشنیبانی درخواست خود را مطرح نمایید این درخواست را میتوانید به صورت درخواست تغییر فعال سازی اکانت مطرح کنید.

 

4.در ادامه کارشناسان از شما تصویر را درخواست مینمایند و با ارسال تصویر درخواست میتوانید اقدام به حذف حساب تاپ چنج خود نمایید.

 

مجدد خاطر نشان میسازم که پس از حذف حساب تاپ چنج دیگر امکان ثبت نام و فعال سازی حساب تاپ چنج را ندارید پس پیش از اجرای درخواست بخوبی این مورد را بررسی نماید.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

حذف حساب بانکی تاپ چنج و یا حذف حساب پول الکترونیکی تاپ چنج براحتی و در مدت کوتاهی در پنل کاربری تاپ چنج برای کاربارن امکان پذیر است و امکان فعال سازی مجدد تمام این حساب های تاپ چنج وجود دارد.

 

اما حذف حساب تاپ چنج به صورت کامل ازطریق پشتیبانی انجام میپذیرد و دیگر امکان فعال سازی و یا ثبت نام مجدد برای کاربر وجود ندارد .

 

در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از لینک های زیر اسنتفاده نمایید و از کارشناسان مجرب ما در فارکس اسکالپینگ لایو به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید.

 

کارشناسان ما در تلگرام

کارشناسان ما در واتس آپ

سوالات متداول

1️⃣ آیا امکان حذف حساب تاپ چنج به صورت کامل وجود دارد؟

✔ بله ، کاربران میتوانند با مطالعه این مطلب براحتی اقدام به حذف حساب تاپ چنج به صورت کامل نمایند و در صورت نیاز به مشاوره میتوانند از طریق لینک های زیر با کارشناسان ما به صورت رایگان تماس حاصل نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

🔖 کارشناسان ما در واتس آپ

2️⃣ در صورت مفقود شدن کارن بانکی یا تغییر شماره حساب میتوان حساب بانکی ثبت شده در تاپ چنج را ویرایش یا حذف نمود؟

✔ بله ، طریقه حذف حساب بانکی در تاپ چنج در متن ذکر شده است و برای ویرایش آن نیزمیتوانید با مراجعه به لینک زیر در قسمت نحوه ثبت حساب بانکی در تاپ چنج اقدام به مطالعه نحوه ویرایش حساب بانکی در تاپ چنج نمایید.

🔖 بررسی صرافی تاپ چنج

درج نظر