⚜ انواع خدمات تاپ چنج به ایرانیان | آشنایی با خدمات TC Pay 📖

🔍 بررسی کامل خدمات تاپ چنج برای ایرانیان | 🇮🇷 Top change

صرافی تاپ چنج در طول سالهای فعالیت خود در ایران، خدمات بسیار عالی و گسترده ای را در امورد مالی و نقل انتقالات ارزی به ایرانیان ارائه نموده است.

 

از آنجا که مشکلات تحریمی نیز این مبادلات ارزی بین المللی را از درگاه های بانکی برای ایرانیان بسیار دشوار و یا غیر ممکن نموده است، بسیاری از ایرانیان به فعالیت در صرافی تاپ چنج روی آورده اند.

 

خدمات تاپ چنج ، top change services ، خدمات تاپ چنج به ایرانیان

 

امکان ثبت نام و احراز هویت با مدارک ایرانی نیز که در تاپ چنج وجود دارد، که کار را برای ایرانیان بسیار ساده نموده و ارائه زبان فارسی در سایت و پشتیبانی نیز، توانسته کمک شایانی به ایرانیان در این راستا نماید.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
📞 پشتیبانی فارسی در تلگرام پشتیبانی تاپ چنج در تلگرام
💰 کیف پول اختصاصی ارزهای مختلف
💳 ارائه پول های الکترونیکی
💸 ارائه ووچرها
💵 خرید و فروش ارزهای فیات
♻ انتقال بین حساب های تاپ چنج
📱 اپلیکیشن اختصاصی
🏧 واریز و برداشت ریالی
💻 سایت فارسی
📲 زبان فارسی در اپلیکیشن
🪙 مبادلات رمز ارز

 

از این رو در این مقاله به بررسی خدمات تاپ چنج برای ایرانیان میپردازیم و پس از معرفی و مرور مختصری بر این خدمات، با ارائه لینک های بررسی تخصصی هر مورد به کاربران، این امکان را ایجاد مینماییم که براحتی اقدام به بررسی مورد موردنظر خود نمایند.

 

📣 معرفی و مروری مختصر بر انواع خدمات تاپ چنج برای ایرانیان

همنطور که ذکر شد صرافی تاپ چنج خدمات بسیاری را به ایرانیان ارائه مینمایند، که در ادامه به بررسی تمام آنها خواهیم پرداخت.

 

 

 

اموزش ثبت نام در تاپ چنج ، ثبت نام در تاپ چنج ، اموزش احراز هویت در تاپ چنج

📑 ثبت  نام و احراز هویت:

کاربران ایرانی میتوانند براحتی با در اختیار داشتن مدارک هویتی ایرانی خود و همچنی شماره تماس ایرانی، اقدام به ثبت نام و احراز هویت در تاپ چنج نمایند و در کوتاه ترین زمان ممکن، احراز هویت خود را تکمیل نمایند.

 

 

 

 

 

tc pay deposit withdrow 001 education خدمات تاپ چنج

🏧 واریز و برداشت ریالی :

این امکان برای کاربران ایرانی وجود دارد که، با ثبت کارت بانکی ایرانی خود اقدام به شارژ ریالی تاپ چنج و یا برداشت ریالی از تاپ چنج نمایند. این امر باعث میشود که واریز و برداشت در تاپ چنج بسیار سریع و به صورت آنلاین امکان پذیر گردد.

 

همچنین کاربران میتوانند با مراجعه به بانک، مبلغ مورد نظر خود را به حساب تاپ چنج واریز نمایند و اقدام به شارژ ریالی تاپ چنج نمایند.

 

تاپ چنج جهت سهولت در امر برداشت وجه توسط ایرانیان از تاپ چنج، در کشورهایی مانند ترکیه (استانبول)، روسیه (مسکو) و امارات متحده که ایرانیان امکان برداشت بانکی را ندارند، این امکان را بوجود آورده که با مراجعه به شعب دریافت نقدی که در وب سایت رسمی تاپ چنج معرفی شده اند، اقدام به برداشت نقدی از تاپ چنج نمایند.

 

 

 

تبدیل ریال به دلار در تاپ چنج ، قیمت دلار تاپ چنج ، نرخ دلار تاپ چنج

💱 تبدیل ارز ها به یکدیگر:

از برترین خدمات تاپ چنج میتوان به امکان تبدیل ارزهای ریال، روبل، دلار، درهم، یورو، یوان و لیر ترکیه به یکدیگر اشاره نمود، که سهولت در امر تبدیل را بسیار زیاد میکند و از پرداخت کمیسیون های چند باره جلوگیری مینماید.

 

 

 

ووچر تاپ چنج چیست ، تاپ چنج پرفکت مانی ، نحوه شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج

💳 خرید و فروش پول های الکترونیکی:

صرافی تاپ چنج این امکان را برای کاربرانی که مایل به نقل انتقالات با پول های الکترونیکی میباشند به وجود آورده، که بتوانند اقدام به خرید و فروش پول های الکترونیکی مانند پرفکت مانی، ادوکش و پی ایر نمایند.

این خدمات تاپ چنج در واریز و برداشت بسیاری از بروکرها فارکس و صرافی های ارزدیجیتال بسیار کاربردی است.

 

 

 

 

 

 

 

ووچر تاپ چنج چیست ، وب مانی بهتر است یا تاپ چنج ، انتقال وجه از وب مانی به سایت تاپ چنج

💸 خریدی و فروش ووچر ها و کارت های هدیه:

درمیان ایرانیان بسیاری وجود دارند که مایل به خرید موارد مختلفی در بازی های رایانه ای میباشند، یا مایل به دادن هدیه های متفاوت به عزیزان خود هستند.

در میان خدمات تاپ چنج این مورد مناسب این دسته از افراد است. در مقاله ووچر تاپ چنج چیست به طور کامل ووچر های تاپ چنج شرح داده شده اند.

ووچر هایی که در زیر نام برده میشود، هم میتوانند به صورت شخصی خریداری و استفاده شودند، هم میتوانند هدیه ای بسیار مناسب برای گیمر ها باشند، که با دریافت آن میتوانند اقدام به فعال سازی اپشن های بسیار عالی در گیم های مورد نظر خود نمایند.

 • ووچر پرفکت مانی
 • ووچر پلی استیشن (در کلیه بازی های پلی استیشن قابل استفاده است)
 • ووچر ایکس باکس (در کلیه بازی های ایکس باکس قابل استفاد است)
 • ووچر بازی کال آف دیوتی
 • ووچر گوگل پلی (جهت خرید اشتراک کلیه نرم افزار های اندروید)
 • ووچر آیتونز ( جهت خرید کلیه نرم افزار های آیفون IOS)
 • ووچر اسپاتیفای (جهت خرید اشتراک پلتفرم محبوب اسپاتیفای)

همانطور که مشاهده میکنید، این ووچر ها میتوانند هدایای بسیار گران بهایی باشند و لحظات خوشی را برای کاربران بوجود بیاورند.

 

 

 

خرید دلار از تاپ چنج ، قیمت خرید دلار تاپ چنج ، قیمت دلار tc pay

💵 خرید و فروش ارزهای فیات:

کاربران با شارژ ریالی تاپ چنج میتوانند از خدمات تاپ چنج در خرید و فروش ارز های فیات مانند دلار، یورو، درهم، یوان، لیر و روبل استفاده نمایند.

 

 

 

 

شارژ ریالی تاپ چنج ، روش شارژ حساب تاپ چنج ، نحوه شارژ تاپ چنج

🔖 روش های واریز وبرداشت بسیار متنوع

صرافی تاپ چنج روش های واریز و برداشت بسیار متنوعی را برای کاربران ارائه نموده، که از جمله آنها میتوان به موارد زیر اشاره نمود.

 • حواله بانکی
 • نقدی
 • پول های الکترونیکی
 • آنلاین

کاربران از هرکدام از این مسیر ها که میخواهند میتوانند استفاده نمایند، بدهی است که پیشنهاد کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو به صورت آنلاین میباشد، که سریع ترین راه ممکن برای شارژ تاپ چنج  و یا برداشت از تاپ چنج میباشد.

 

 

 

نحوه ساخت کیف پول تاپ چنج ، نحوه ساخت کیف پول در تاپ چنج ، کیف پول تاپ چنج

💰 ساخت کیف پول اختصاصی برای هر ارز فیات:

از خدمات تاپ چنج جهت مدیریت راحت تر مالی، میتوان به امکان ساخت کیف پول اختصاصی برای تمام ارزهای فیات معرفی شده در صرافی تاپ چنج اشاره نمود، که مدیریت مالی را برای کاربران بسیار آسان نموده.

کاربران در هر زمان که مایل باشند میتوانند اقدام به غیر فعال نمودن آن کیف پول نمایند.

همچنین از موارد مهم این بخش از خدمات تاپ چنج، میتوان به امکان ایجاد چندین کیف پول در یک ارز فیات جهت امور مختلف اشاره نمود، که مدیریت مالی را بسیار آسان میسازد.

 

 

 

قوانین تاپ چنج ، کار با تاپ چنج ، ولت تاپ چنج

💶 ارائه بونوس تاپ چنج:

از دیگر خدمات تاپ چنج میتون به ارائه بونوس اشاره نمود، که جهت تشویق کاربران خود، اقدام به ارائه امتیازاتی در استفاده از خدمات تاپ چنج مینماید، که کاربران میتوانند با جمع آوری این امتیازات آنها را به پول نقد تبدیل نمایند.

 

 

 

آموزش کار با صرافی تاپ چنج ، کار با تاپ چنج ، نحوه کار با تاپ چنج

🇮🇷 ارائه زبان فارسی در سایت و اپلیکیشن :

از مهم ترین خدمات تاپ چنج که استفاده از صرافی تاپ چنج را برای ایرانیان بسیار ساده نموده، میتوان به ارائه زبان فارسی در سایت رسمی تاپ چنج اشاره نمود، همچنین اپلیکیشن تاپ چنج نیز به زبان فارسی ارائه شده، که کاربران بتوانند به راحتی از تمام خدمات تاپ چنج استفاده نمایند.

 

 

 

 

 

پشتیبانی تاپ چنج ، نحوه ارتباط با پشتیبانی تاپ چنج ، پشتیبانی فارسی تاپ چنج

☎ پشتیبانی فارسی تاپ چنج :

خدمات تاپ چنج در ارائه پشتیبانی به کاربران فارسی زبان خود بسیار مثال زدنی است، کاربران میتوانند با ایجاد تیکت، ارسال ایمیل، چت زنده و یا تماس با پشتیبانی تاپ چنج با آن ارتباط برقرار نمایند.

 

همچنین کاربران جهت کسب هرگونه مشاوره رایگان و رفع مشکل های خود، میتوانند با مشاروان مجرب ما در فارکس اسکالپینگ لایو با سالها تجربه در زمینه های بروکر های فارکس و صرافی ها نیز از طریق لینک های زیر ارتباط برقرار نمایند.

 

کارشناسان ما در تلگرام

 

 

 

دانلود برنامه تاپ چنج برای اندروید ، دانلود برنامه تاپ چنج برای ایفون ، اپلیکیشن تاپ چنج

📱 ارائه اپلیکیشن اختصاصی:

صرافی تاپ چنج با ارائه اپلیکیشن اختصاصی خود، به زبان فارسی و انگلیسی توانسته، خدمات تاپ چنج را در تلفن های همراه هوشمند هم براحتی و با سهولت کامل ارائه نماید.

کاربران میتوانند با مراجعه به مطلب بررسی و دانلود برنامه تاپ چنج اقدام به دانلود اپلیکیشن تاپ چنج برای اندروید نمایند. البته اپلیکیشن تاپ چنج برای آیفون هنوز از سمت صرافی تاپ چنج ارائه نشده، اما صرافی تاپ چنج در آخرین خبر خود اعلام کرده، که این اپلیکیشن نیز برای کاربران در دست طراحی و معرفی میباشد.

 

 

➕ نظر نویسنده در مورد خدمات تاپ چنج

به طور کلی میتوان گفت صرافی تاپ چنج خدمات گسترده ای را به ایرانیان ارائه مینماید که ایرانیان میتوانند با استفاده از آنها تا حدود مشکلاتی که به علت شرایط تحریم در ایران با آن مواجه هستند را جبران نمایند.

 

همچنین با توجه به خدمات گسترده ای که این صرافی معتبر به کاربران ارائه میکند، پیشنهاد میشود که در امورد نقل و انتقالات خود از صرافی تاپ چنج نیز بهره ببرید.

 

کاربران باید دقت داشته باشند که، این امکان که میتوانید با استفاده از مدارک هویتی ایرانی خود، در صرافی تاپ چنج اقدام به احراز هویت نمایید بسیار عالی است و به شما این اطمینان را میدهد، که میتوانید در صورت بروز هرگونه مشکل بدون هیچ واهمه ای به پیگیری مشکل و حل آن بپردازید.

 

به طور کلی میتوان گفت که، با تکیه به تجربه کارشناسان فارکس اسکالپسنگ لایو، صرافی تاپ چنج از اعتبار مناسب و خدمات بسیار عالی برخوردار میباشد و کاربران با اطمینان کافی میتوانند، به استفاده از این صرافی بپردازند.

سوالات متداول

1️⃣ آیا امکان ثبت نام و احراز هویت با مدارک ایرانی در تاپ چنج وجود دارد؟

بله، کاربران ایرانی با مدارک ایرانی خود میتوانند اقدام به ثبت نام و احراز هویت در صرافی تاپ چنج نمایند برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

🔖 بررسی صرافی تاپ چنج

2️⃣ چگونه میتوان با پشتیبانی فارسی تاپ چنج تماس حاصل نمود؟

💡 کاربران از طریق چت آنلاین، ایجاد تیکت، ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی میتوانند با پشتیبانی فارسی تاپ چنج ارتباط برقرار نمایند. همچنین جهت کسب مشاوره و رفع مشکلات خود به صورت رایگان میتوانند با کارشناسان ما از طریق لینک های زیر تماس حاصل نمایند.

🔖 کارشناسان ما در تلگرام

درج نظر