❓آیا میدانید ووچر تاپ چنج چیست ؟ – شارژ وب مانی با تاپ چنج 💲

💲ووچر تاپ چنج چیست | خرید پرفکت مانی در تاپ چنج 💸

یکی از مهم ترین خدماتی که صرافی تاپ چنج ارائه مینماید خرید و فروش ووچر میباشد.در صرافی تاپ چنج ووچر های گوناگونی ارائه میگردد، که کاربران میتوانند با ثبت نام در تاپ چنج از این ووچر ها برای نقل و انتقالات خود استفاده نمایند.

 

ووچر ها امروزه در بسیاری از موارد استفاده میشوند از جمله این ووچر ها میتوان به وب مانی و پرفکت مانی اشاره نمود.

 

 مشاوران ما در تلگرام

 

 

 

از آنجا که تفاوت وب مانی و پرفکت مانی زیاد نیست کاربران می توانند از پرفکت مانی بجای وب مانی استفاده نمایند.

 

 

ووچر تاپ چنج چیست ، تاپ چنج پرفکت مانی ، نحوه شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج

 

همچنین در صرافی تاپ چنج کاربران میتوانند اقدام به خرید و فروش ووچر های گوناگون دیگری برای بازی های متفاوت اندروید، آیفون، ایکس باکس و پلی استیشن نمایند.

 

ووچر های دیگری برای اپلیکیشن موبایل مانند گوگل پلی آمریکا، آیتونز (آمریکا) و اسپاتیفای آمریکا نیز در صرافی تاپ چنج ارائه میگردد.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
📞 پشتیبانی تلگرام پشتیبانی تاپ چنج در تلگرام
💵 انواع پول الکترونیکی (ووچر) پرفکت مانی، وب مانی، پی سیف کارت
ووچر بازی
📱 ووچر اپلیکیشن موبایل

 

در ادامه با انواع ووچر هایی که در تاپ چنج ارائه میگردد بیشتر آشنا خواهید شد؛ اما ابتدا بهتر است بدانید که ووچر چیست؟

 

❓ ووچر چیست؟ | E-Voucher چیست؟

ووچر را میتوان نوعی کارت شارژ الکترونیکی دانست که وجود خارجی ندارند و به صورت تمام الکترونیکی میباشد.از ووچر ها با نام پول الکترونیکی نیز یاد میشود، که برای استفاده از آنها کاربران نیاز به ثبت نام در سایت رسمی ووچر مورد نظر خود ندارند.

 

این به آن معنا است که به طور مثال، اگر مایل به خرید ووچر پرفکت مانی میباشد نیازی نیست در سایت پرفکت مانی ثبت نام و احراز هویت نمایید و کاربران میتوانند از طریق درگاه های متفاوت اقدام به خرید و فروش ووچر نمایند.

 

ووچر تاپ چنج چیست ، وب مانی بهتر است یا تاپ چنج ، انتقال وجه از وب مانی به سایت تاپ چنج

 

هر ووچر یک شناسه 10 رقمی دارد که به صورت انحصاری میباشد و یک کد 16 رقمی برای فعال سازی هر ووچر نیز وجود دارد، که کاربران پس از تهیه باید با آن کد اقدام به فعال نمودن آن ووچر نمایند.

 

ووچرها انواع گوناگونی دارند که در صرافی تاپ چنج وب مانی، پرفکت مانی و پی سیف کارت معرفی شده که کاربران میتوانند اقدام به خرید آنها نمایند.

 

خرید وب مانی از تاپ چنج و خرید پرفکت مانی از تاپ چنج با سهولت امکان پذیر است که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد.

 

💵 معرفی انواع ووچر تاپ چنج |‌ وب مانی، پرفکت مانی و ووچر بازی کامپیوتری

در صرافی تاپ چنچ ووچر های مختلفی ارائه میگردد، برخی از این ووچر ها جهت نقل و انتقال پول میباشد و برخی دیگر جهت استفاده در اپلیکیشن ها و بازری های کامپیوتری است.

 

از این رو در این بخش به معرفی انواع ووچر های معرفی شده در تاپ چنج پرداخته ایم و هر کدام را به اختصار توضیح داده ایم.

 

🏧 خرید پرفکت مانی از تاپ چنج | تاپ چنج پرفکت مانی

پرفکت مانی یک سیستم پرداخت الکترونیکی می باشد، یا به زبان ساده تر میتوان گفت که نوعی پول الکترونیکی است که در سال 2007 ایجاد شد.

 

هدفت از ایجاد پرفکت مانی توسط شرکت Perfect Money Finance Corp ایجاد راه کاری برای پرداخت های غیر نقدی در اینترنت بوده، که به سرعت به شکل چشم گیری گسترش یافت و و تعداد کاربران آن به بیش از 10,000,000 نفر رسید.

 

ووچر تاپ چنج چیست ، وب مانی بهتر است یا تاپ چنج ، پرفکت مانی یا تاپ چنج

 

همچنین تعداد بیزینس ها برای استفاده از پول الکترونیکی پرفکت مانی بیش از 50,000 در آخرین آمار بوده است و بیش از 250 صرافی معتبر نیز از این پول الکترونیکی پشتیبانی مینمایند.کاربران میتوانند پرفکت مانی را با ارزهای مختلف مبادله نمایند و یا آنها را به ویزا و مستر کارت واریز نمایند.

 

یکی از صرافی هایی که برای ایرانیان پرفکت مانی را ارائه مینماید صرافی تاپ چنج است.خرید پرفکت مانی از تاپ چنج به دلیل اتوماتیک بودن فروش ووچر به صورت 24 ساعته میباشد و کابران میتوانند از طریق تاپ چنج پرفکت مانی را خریداری نمایند.نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج به طور کامل در مقاله جدا توضیح داده شده است.

 

پس به طور کلی این مورد که میگویند پرفکت مانی یا تاپ چنج اشتباه است و پرفکت مانی از پول های الکترونیکی است که در تاپ چنج ارائه میگردد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره تاپ چنج پرفکت مانی میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام نمایید.

 

مشاوران ما در تلگرام

 

✳ خرید وب مانی از تاپ چنج | شارژ وب مانی با تاپ چنج

وب مانی نوعی دیگر از پول های الکترونیکی است که در سال 1998 توسط شرکت انتقال وب مانی ارائه شده است.به ادعای خود شرکت وب مانی طبق آخرین آمار حدود 41 میلیون کاربر از وب مانی استفاده مینمایند.

 

صرافی تاپ چنج وب مانی را به عنوان دیگر پول الکترونیکی خود در نقل و انتقالات معرفی نموده و بسیاری از بروکر ها و صرافی های دیگر نیز از ووچر وب مانی استفاده مینمایند.

 

شارژ پرفکت مانی با تاپ چنج ، تفاوت وب مانی و تاپ چنج ، تاپ چنج پرفکت مانی

 

کاربران میتوانند با سهولت کامل اقدام به خرید وبمانی از تاپ چنج نمایند و همچنی میتوانند اقدام به شارژ وب مانی با تاپ چنج نمایند.

 

 

کاربران میتوانند برای دریافت اطلاعات بیشتر جهت خرید وب مانی از تاپ چنج و یا برداشت از وب مانی در تاپ چنج از لینک های زیر استفاده نمایید.

 

مشاوران ما در تلگرام

 

🔍 آشنایی با ووچر های بازی تاپ چنج | ووچر اپلیکیشن موبایل

صرافی تاپ چنج برای سهولت کاربران جهت خرید در بازی های پلی استیشن، ایکس باکس، استیم، پاب جی، کال اف دیوتی در اندروید و ایفون همچنین در اپلیکیشن های موبایل مانند گوگل پلی، آیتونز و اسپاتیفای اقدام به معرفی ووچر ها نموده است.

 

کاربران با استفاده از این ووچر ها میتوانند اقدام به خرید و شارژ حساب خود در این بازی ها و اپلیکیشن ها نمایند و از آن استفاده از انها لذت ببرند.

 

➕ پیشنهاد کارشناسان در زمینه ووچر تاپ چنج

به طور کلی میتوان گفت که صرافی تاپ چنج با معرفی راه های متعددی برای کاربران توانسته اعتبار بسیار مناسبی را برای خود بدست آورد.از جمله این راه ها همانطور که در این مطلب ذکر شد ووچر های پرفکت مانی و وب مانی میباشد که میتوانید به طور کامل با مطالعه متن با آنها آشنا شوید.

 

استفاده از ووچر ها به دلیل امنیت بالا بسیار مناسب است اما کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو پس از بررسی کامل پیشنهاد مینمایند که در واریز و برداشت های خود به بروکر های فارکس بهتر است در صورت در دسترس نبودن واریز مستقیم ریالی، واریز مستقیم با تاپ چنج و یا واریز از طریق ارزهای دیجیتال در مرحله چهارم اقدام به استفاده از ووچر ها نمایند.

 

علت این امر نیز میزان کمیسیونی میباشد که در هنگام شارژ ووچر ها باید پرداخت گردد البته این کمیسیون را ارائه دهنده دریافت مینماید نه صرافی تاپ چنج.همچنین قیمت این ووچر ها بر اساس نوسانات دلار تغییر میکند که این امر برای کاربران مناسب نمیباشد.

سوالات متداول

1️⃣ آیا میتوان اقدام به شارژ تاپ چنج با وب مانی نمود؟

✔ بله، کاربران میتوانند اقدام به شارژ تاپ چنج با وب مانی نمایند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره صرافی تاپ چنج میتوانید به لینک قرار داده شده مراجعه نمایید. همچنین جهت دریافت پشتیبانی برای خرید پرفکت مانی از تاپ چنج و یا خرید وبمانی از تاپ چنج میتوانید از طریق لینک قرار داده شده با مشاوران ما در تلگرام تماس حاصل نمایید.

 

2️⃣ انواع ووچر ارائه شده در تاپ چنج چیست؟

💡 در تاپ صرافی تاپ چنج ووچر های گوناگونی ارائه میگردد که در متن آنها را معرفی نمودیم و در زیر زیر نام آنها را ذکر مینماییم.

  • پرفکت مانی
  • گوگل پلی
  • آیتونز
  • اسپاتیفای
  • ووچر بازری های کامپیوتری، ایکس باکس و پلی استیشن

درج نظر