🔍 قیمت دلار تاپ چنج را چگونه مشاهده کنیم – بهترین قیمت دلار در تاپ چنج 💲

💲قیمت دلار تاپ چنج | نرخ دلار تاپ چنج

یکی از مهم ترین خدماتی که صرافی تاپ چنج ارائه مینماید خردید و فروش ارز های فیات معتبر است. این ارز ها عبارتند از دلار، یورو، درهم عمارات، روبل روسیه، یوآن ژاپن و لیر ترکیه که براحتی کابران میتوانند با پرداخت ریال به خرید تمام این ارز ها بپردازند. همچنین تبدیل تمام این ارزها به ریال نیز در صرافی تاپ چنج  ارائه میشود.

 

امکان تبدیل ارزهای فیات به یکدیگر از امکاناتی است که بسیاری از کاربران میتوانند براحتی پس از ثبت نام در تاپ چنج از آن استفاده نمایند. این مورد به کاربران این امکان را میدهد که به راحتی بتوانند نقل و انتقالات خود را به هر ارزی که مایل میباشند انجام دهند.

 

قیمت دلار تاپ چنج ، قیمت دلار در صرافی تاپ چنج ، نرخ دلار تاپ چنج

 

به طور مثال: کاربر نیاز به واریز لیر به ترکیه دارد و از آنجا که به علت مشکلات تحریمی ایران این امر برای کاربران ایرانی امکان پذیر نمیباشد، باید از صرافی های معمولی استفاده نمایند که هزینه بالایی دارد؛ از این رو این کاربر میتواند با استفاده از امکان تبدیل ریال به لیر استفاده نموده و مبلغ مورد نظر خود را به ترکیه انتقال دهد.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
📞 پشتیبانب در تلگرام پشتیبانی تاپ چنج  تلگرام
💱 امکان تبدیل ریال
💰 ارزهای پایه دلار، یورو، ریال، درهم، لیر، روبل، یوان
کیف پول اختصاصی

 

در ادامه به بررسی قیمت دلار در تاپ چنج و چگونگی خرید و فروش ارزهای مختلف با ارز ریال میپردازیم.

 

💵 خرید دلار از تاپ چنج | دلار تاپ چنج

به تازگی به علت تغییرات قیمت دلار بسیاری از کاربران برای تبدیل وجوه ریالی خود به دلار و یا ارز های دیگر با مشکلات متعددی مانند صفوف طولانی صرافی ها، امنیت در نگهداری ارزها و بسیاری مشکلات دیگر روبرو هستند.

 

از این رو استفاده از صرافی تاپ چنج  به آنها بسیار توصیه میشود، نرخ دلار در تاپ چنج به صورت لحظه ای محاسبه میگردد. نرخ دلار تاپ چنج غالبا پایین تر از بازار آزاد میباشد، اما این مبلغ از نرخی که در سایت ها مشاهده میکنید بیشتر است.

 

تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج ، خرید دلار در تاپ چنج ، خرید دلار از تاپ چنج

 

همانطور که اطلاع دارید نرخ دلار در بازار آزاد در ایران، با نرخی که در سایت مشاهده میکنید متفاوت است، صرافی تاپ چنج  با در نظر گرفتن نرخ میان این دو توانسته کاربران بسیاری برای خرید دلار از تاپ چنج به خود جذب کند.

 

شرایط خرید و فروش دلار در تاپ چنج

دقت داشته باشید اگر صرفا قصد خرید و فروش دلار در تاپ چنج  را دارید در زمان واریز هیچ کمسیونی را پرداخت نخواهید نمود، اما در زمان برداشت بسته به نوسان بازار بین 1 تا 2 درصد کمیسیون برداشت از کاربران دریافت میگردد.

 

البته در صورتی که کاربران از تاپ چنج برای استفاده از خدمات تاپ چنج، مانند انتقال وجه به شرکت ها و یا بروکر ها یا خرید ووچر ها اقدام نمایند هیچ کمیسیونی به آنها تعلق نمیگیرد و براحتی میتوانند اقدام به انتقال وجه نمایند، یا وجه مورد نظر خود را به صورت ریالی بدون کمیسیون برداشت نمایند.

 

💰 تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج

در صرافی تاپ چنج همانطور که در مطلب بررسی خرید ارز دیجیتال از تاپ چنج ذکر شد امکان خرید تتر به صورت مستقیم وجود ندارد.

 

قیمت دلار در تاپ چنج ، قیمت دلار تاپ چنج ، قیمت دلار tc pay

 

کابران میتوانند در ابتدا اقدام به خرید دلار در تاپ چنج نمایند، سپس با انتقال موجودی دلار خود به صرافی گرین چنج که از زیر مجموعه های صرافی تاپ چنج میباشد، اقدام به تبدیل دلار به تتر در تاپ چنج نمایند.

 

تمام مراحل خرید تتر از تاپ چنج در لینکی که برای کابران قرار داده شد ذکر شده است و کاربران میتوانند با مراجعه به آن مطلب با نحوه خرید تتر از تاپ چنج آشنا شوند.

 

💱 خرید ارز از تاپ چنج | قیمت ارز تاپ چنج

همانطور که در ابتدای مطلب ذکر شد ارز های دیگری نیز در صرافی تاپ چنج ارائه میگردد، که در جدول زیر میتوانید تمام ارزهای قابل تبدیل در صرافی تاپ چنج را مشاهده نمایید.

 

قیمت دلار در تاپ چنج ، topchange دلار ، topchange قیمت دلار

 

قیمت ارز تاپ چنج به صورت لحظه ای میباشد و دائما بروز میگردد و کابران میتوانند اقدام به مقایسه قیمت ها با دیگر قیمت ها نیز نمایند.

لیست ارزهای فیات قابل تبدیل در تاپ چنج

در جدول زیر میتوانید لیست ارزهای فیات که میتوانید از طریق تاپ چنج اقدام به تبدیل آنها نمایید مشاهده کنید.

 

USD/IRR EUR/IRR AED/IRR
RUB/IRR CNY/IRR TRY/IRR
EUR/USD USD/AED EUR/AED
USD/RUB EUR/RUB AED/RUB
CNY/RUB TRY/RUB USD/CNY
EUR/CNY AED/CNY USD/TRY
EUR/TRY AED/TRY CNY/TRY

 

کابران میتوانند تمام ارزهایی که در بالا ذکر شده را از صرافی تاپ چنج خریداری نمایند و یا اقدام به تبدیل این ارز ها به یکدیگر نمایند.

 

➕ پیشنهاد کارشناس

در صرافی تاپ چنج  با توجه به امنیت تاپ چنج که برای کابران بوجود آورده بستر بسیار مناسبی برای تبدیل، فروش و یا خرید دلار در تاپ چنج است، که کاربران میتوانند با اطمینان کامل به فعالیت در سایت تاپ چنج نمایند.

 

همچنین با توجه به قیمت ارز تاپ چنج، کابران میتوانند با نرخ بسیار مناسبی اقدام به خرید ارز از تاپ چنج  نمایند.

سوالات متداول

1️⃣ آیا امکان خرید دلار در تاپ چنج  وجود دارد؟

✔ بله، کابران میتوانند اقدام به خرید دلار از تاپ چنج نمایند همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تاپ چنج میتوانید به لینک قرار داده شده مراجعه نمایند.

2️⃣ در صورت بروز مشکل در خرید ارز از تاپ چنج چگونه میتوان با پشتیبانی تاپ چنج تماس گرفت؟

💡 کابران در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید ارز از تاپ چنج  میتوانند از طریق لینک های زیر با پشتیبانی تاپ چنج  تماس حاصل نمایند.

🔖 پشتیبانی تاپ چنج  تلگرام

 

درج نظر