🔍 بررسی نحوه تبدیل امتیاز در تاپ چنج | کسب امتیاز در تاپ چنج 💎

💎 امتیاز در تاپ چنج چیست؟ | نحوه تبدیل امتیاز به پول در تاپ چنج ♻

صرافی تاپ چنج جهت تشویق کاربران خود اقدام به معرفی نوعی بونس نموده است، که به صورت امتیاز با پوینت Point به کاربران تعلق میگیرد.

 

این امتیازات کاربران را تشویق به فعالیت بیشتر در صرافی تاپ چنج مینماید و از آنجا که صرافی تاپ چنج در ارائه خدمات به کاربران خود همیشه پیشتاز بوده است، از این بونوس تاپ چنج استفاده نموده تا بتواند با فعالیت بیشتر کاربران خود نیاز های آنها را بررسی و خدمات خود را در این راستا گسترش دهد.

 

البته نباید فراموش کنیم، در زمانی که اغلب صرافی ها از ارائه خدمات به ایرانیان سر باز زده اند، صرافی تاپ چنج به طور کامل خدمات خود را به ایرانیان ارائه نموده و مینمایند.

 

امتیاز تاپ چنج ، امتیاز در تاپ چنج ، صرافی تاپ چنج

 

این امتیاز ها جهت انجام فعالیت های مختلف که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت به کاربران داده میشود و کاربران میتوانند این امتیاز ها را تبدیل به دلار نمایند.

 

® نام صرافی صرافی تاپ چنج
📞 پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی تاپ چنج  در تلگرام
💲1 دلار تراکتش 1 امتیاز
🟢 2000 امتیاز 1 دلار
⬇ حداقل امتیاز قابل برداشت 20 امتیاز
© موضوع مطلب نحوه کسب و تبدیل امتیاز در تاپ چنج

 

در این مقاله میخواهیم به بررسی امتیاز تاپ چنج بپردازیم و نحوه تبدیل امتیاز به پول در تاپ چنج را به کاربران آموزش دهیم.

 

🔰 چگونه امتیاز تاپ چنج را دریافت کنیم ؟

کاربران جهت کسب امتیاز تاپ چنج باید از خدماتی که در ادامه به آنها اشاره میکنیم استفاده نمایند.این خدمات همانطور که اطلاع دارید در راستای تبدیلی و تراکنش های ارزهای فیات است، که به صورت دلاری محاسبه میگردد.

 

امتیاز در تاپ چنج ، امتیاز تاپ چنج ، تاپ چنج

 

به این معنا که اگر استفاده از خدمات تاپ چنج از سوی کاربران با ارز های فیات دیگر که در تاپ چنج معرفی شده باشد، صرافی تاپ چنج به صورت خودکار آن میزان را به دلار تبدیل نموده و سپس بر ازای هر یک دلار یک امتیاز را به کاربران اختصاص میدهد.

 

📑معرفی خدماتی که با استفاده از آنها میتوانید امتیاز تاپ چنج را کسب کنید

 

  • انتقال پول به کیف پول دوستان
  • شارژ حساب تاپ چنج
  • خرید و قروش پول های الکترونیکی (ووچر ها)
  • انتقال وجه بیت کیف پول های شخصی

 

همانطور که مشاهده مینمایید، یکی از این گزینه ها شارژ حساب تاپ چنج است و کاربران میتوانند با شارژ ریالی تاپ چنج به ازای هر دلار یک امتیاز کسب نمایند.

 

📖 آموزش نحوه تبدیل امتیاز تاپ چنج به ارزه های فیات

همانطور که ذکر شد کاربران میتوانند اقدام به تبدیل امتیاز به پول در تاپ چنج به انواع ارز های فیات نمایند، در ادامه به صورت پیش فرض ارز دلار در آموزش ها درنظر گرفته شده است، اما اگر مایل به دریافت با ارز دیگری میباشد میتوانید کیف پول همان ارز را انتخاب نمایید.

 

تفاوت میان نرخ ارز به صورت خودکار محاسبه میگردد و مبلغ به آن کیف پول واریز میشود.

 

جهت برداشت امتیاز تاپ چنج مراحل زیر را طی نمایید.

 

✅مرحله اول، ورود به تاپ چنج

پس از ورود به تاپ چنج در تب داشبورد در منو سمت راست مانند تصویر زیر از گزینه امتیاز، گزینه برداشت را انتخاب نمایید.

 

برداشت از تاپ چنج ، برداشت تاپ چنج ، برداشت ریالی از تاپ چنج

 

✅مرحله دوم، نمایش حداقل برداشت امتیاز

در تب بعد میزان امتیاز شما نمایش داده شده و میتوانید مشاهده کنید که، حداقل برداشت 20 امتیاز تاپ چنج میباشد در ادامه روی گزینه واریز به کیف پول TC کلیک نمایید.

 

برداشت از tc pay ، امتیاز در تاپ چنج ، امتیاز تاپ چنج

 

✅مرحله سوم، انتخاب کیف پول

سپس کیف پول مورد نظر خود که قصد انتقال به آن را دارید را انتخاب نمایید و روی گزینه بعدی کلیک نمایید.

 

کیف پول tc pay ، کیف پول تاپ چنج ، کیف پول topchange

 

✅مرحله چهارم، وارد کردن میزان امتیاز تاپ چنج جهت تبدیل

در تب بعد میزان امتیاز تاپ چنج مورد نظر خود وارد نمایید، همان طور که مشاهده مینمایید هر 2000 امتیاز برابر با 1 دلار میباشد.

 

برداشت از tc pay ، امتیاز در تاپ چنج ، امتیاز تاپ چنج

 

✅مرحله پنجم، تایید پیش فاکتور

در ادامه میتوانید فاکتور تبدیل امتیاز تاپ چنج را مشاهده نمایید و در صورت صحت موارد مانند تصویر زیر گزینه صحت موارد را فعال نموده و سپس گزینه ثبت را انتخاب کنید.

 

کیف پول tc pay ، کیف پول تاپ چنج ، کیف پول topchange

 

✅مرحله ششم، تبدیل امتیاز

با انتخاب گزینه ثبت، درخواست شما ثبت شده بدون نیاز به بررسی کارشناسان و به صورت خودکار وجه به کیف پول تاپ چنج شما انتقال داده میشود.

 

در ادامه کاربران جهت بررسی لیست برداشت امتیاز تاپ چنج در گذشته، میتوانند به گزینه لیست برداشت ها مراجعه نموده.

 

همچنین جهت بررسی تمام تراکتش هایی که توسط آنها امتیازی دریافت نموده اید، میتوانید به گزینه تراکنش ها مراجعه نموده و لیست تمام تراکنش ها را بررسی نماید، همچنین میزان امتیاز دریافتی آنها را نیز مشاهده نمایید.

 

🔍 مروری کلی بر قوانین امتیاز در تاپ چنج

صرافی تاپ چنج جهت دریافت و یا برداشت امتیاز تاپ چنج قوانینی را در نظر گرفته است که به صورت مختصر آنها را ذکر مینماییم، البته تعدادی از آنها را در متن ذکر کردیم.اما در این بخش به صورت تجمیع شده برای سهولت در استفاده برای کاربران ذکر شده است.

 

قوانین تاپ چنج ، کار با تاپ چنج ، ولت تاپ چنج

 

  • کاربران به ازای هر 1 دلار استفاده از خدمات تاپ چنج 1 امتیاز دریافت میکنند، بدهی است که این مبلغ در صورتی که در ارز های فیات دیگر باشد با تبدیل آن ارز به دلار به صورت امتیاز پرداخت میگردد.
  • هر 2000 امتیاز تاپ چنج معادل 1 دلار است، به این معنا که برای دریافت ۱ دلار باید 2000 امتیاز تاپ چنج را تبدیل نمایید.
  • حداقل برداشت امتیاز در تاپ چنج 20 امتیاز است .
  • امتیازات دریافتی تاپ چنج را میتوانید به هرکدام از کیف پول هایی که مایل هستید انتقال دهید و اقدام به برداشت آن نمایید.

 

➕ جمع بندی و سخن آخر

به طور کلی میتوان امتیاز تاپ چنج را به نوعی بونوس پرداخت تاپ چنج و یا بونوس استفاده از خدمات تاپ چنج در نظر گرفت که صرافی تاپ چنج جهت تشویق کاربران خود ارائه نموده.

 

شاید این میزان در ابتدا بنظر بسیار ناچیز باشد، اما با گذر زمان و استفاده از خدمات صرافی تاپ چنج این مبلغ به صورت چشم گیری افزایش پیدا میکند و میتواند به مبلغ قابل توجهی تبدیل گردد.

سوالات متداول

1️⃣ چگونه میتوانیم امتیاز تاپ چنج خود رابرداشت نماییم؟

💡 کاربران جهت برداشت امتیاز تاپ چنج میتوانند به مطلب نوشته شده مراجعه نمایند و تمام مراحل برداشت امتیاز تاپ چنج را بصورت تصویر مطالعه نمایند، همچنین در صورت وجود هرگونه مشکل در برداشت امتیاز، میتوانند از طریق لینک های قرار داده شده اقدام به تماس با پشتیبانی تاپ چنج  در تلگرام  نمایند.

 

2️⃣ چکونه میتوان اطلاعات بیشتری درباره تاپ چنج کسب نمود؟

💡 جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تاپ چنج میتوانید به لینکی که در زیر قرار داده شده مراجعه نمایید و از طریق آن با تمام زوایای صرافی تاپ چنج که مورد بررسی قرار داده ایم آشنا شوید.

🔖 بررسی صرافی تاپ چنج

نظرها (3)
مرادبخش رنجبردهانی
2024-01-12 15:14

از صمیم قلب رضایت کامل

پاسخ
محمد صادق
2023-07-24 09:48

سلام اگه تاپ به مشترهایش خودش اعلام میکرد جایزه امتیازهاروتبدیل به دلار میکرد وبه هر کاربر اعلان مینمودتراکنشهای همه صد برابر میشد من همراه بانکم دارم ولی از۹۸ تا حالا از تاپ استفاده میکنم امنیتش عالیه بهترین ها هستش

پاسخ
سپهر سبحانی
2023-07-31 18:51

بله،کاملا درسته و ما اینجا با تولید این مطالب سعی میکنیم اطلاعات کافی در موارد مختلف صرافی تاپ چنج را خدمت کاربران گرامی ارائه دهیم.
همچنین صرافی تاپ چنج در کنار امتیازات تاپ چنج که در این مقاله اشاره نمودیم خدمات گسترده ای را ارائه مینماید که میتوانید با مراجعه به صفحه بررسی صرافی تاپ چنج میتوانید با تمام این خدمات آشنا شوید.

درج نظر