🔍 بررسی گزارش کلاهبرداری تاپ چنج | تاپ چنج کلاهبرداری 🦹

🏴‍☠️بررسی کامل کلاهبرداری تاپ چنج | کلاهبرداری تاپ چنج دروغ یا حقیقت 🏴‍☠️

پس از بررسی های متعدد درباره صرافی تاپ چنج یک موضوع بسیار توجه کارشناسان ما را جلب نمود.

 

کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو در تلگارم

 

موضوع کلاهبرداری صرافی تاپ چنج چندی پیش در میان کاربران دهان به دهان میچرخید و این مورد ما را بر آن داشت که به بررسی کلاهبرداری صرافی تاپ چنج بپردازیم .

 

و از آنجا که این امر بسیار برای کاربران اهمیت دارد به طور کامل تمام مواردی را که دهان به دهان مبنی بر کلاهبرداری صرافی تاپ چنج نقل قول شده است را، توسط کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو بررسی مینماییم.

 

topchange کلاهبرداری تاپ چنج کلاهبرداری کلاهبرداری تاپ چنج

 

این موارد شامل نظرات کاربران درباره صرافی تاپ چتج و گزارشهایی است که مبنی بر کلاهبرداری تاپ چنج ارائه شده است.

 

نام صرافی صرافی تاپ چنج
تماس با کارشناسان در تلگرام کارشناسان ما تلگرام
موضوع مطلب کلاهبرداری تاپ چنج
لینک بررسی صرافی بررسی صرافی تاپ چنج

 

این مقاله به بررسی چگونگی کلاهبرداری از طریق صرافی تاپ چنج میپردازد و راه های جلوگیری از این گونه کلاهبرداری ها را به کاربرن نشان میدهد.

 

👈 آیا تاپ چنج کلاهبردار است ؟

خیر، چندی پیش تعدادی از افراد سودجو و کلاهبردار با استفاده عدم اطلاع کاربران اقدام به کلاهبرداری از طریق صرافی Topchange نمودند، که با پیگیری این مورد از طرف صرافی تاپ چنج به کاربران اطلاع رسانی شد که دیگر به این گونه افراد اعتماد نکنند.

 

همچنین هیچ موردی تاکنون به صورت رسمی گزارش نشده است که صرافی تاپ چنج کلاهبردار است، البته این این صرافی نیز مانند دیگر صرافی ها نقص هایی دارد که این نقص ها اجتناب ناپذیر است و در تمام پلتفرم ها وجود دارد، اما این نواقص دلیل کلاهبرداری و موارد مشابه نیست.

 

topchange کلاهبرداری تاپ چنج کلاهبرداری کلاهبرداری تاپ چنج

 

و کاربران با کسب اطلاعات مناسب درباره چگونگی ثبت نام در صرافی تاپ چنج، واریز وجه به تاپ چنج، برداشت وجه از تاپ چنج و دیگر موارد تاپ چنج که به بررسی آنها پرداختیم، میتوانید به طور کامل راه های کلاهبرداری را مسدود نمایید.

در نتیجه در جواب سوال آیا تاپ چنج معتبر است؟ میتوان با قدرت پاسخ داد بله بروکر تاپ چنج معتبر است.

 

کپی ترید امارکتس ، کپی تریدینگ آمارکتس ، بروکر آمارکتس

 

🔍 بررسی گزارش کلاهبرداری تاپ چنج 

کلاهبرداری از کاربران با نام صرافی تاپ چنج به شرح زیر بوده که با اطلاع از جزئیات آن میتواند براحتی از این مورد جلوگیری نمایید.

 

topchange کلاهبرداری تاپ چنج کلاهبرداری کلاهبرداری تاپ چنج

کلاهبرداران جهت اجرای کلاهبرداری خود مراحلی را به دقت طی مینمایند، تا اطمینان و اعتماد را در کاربران ایجاد نمایند و پس از آن با طی مراحلی که در ادامه ذکر مینماییم با همیاری خود کاربران اقدام به کلاهبرداری مینمایند.

 

📛نحوه کلاهبرداری سودجویان با نام صرافی تاپ چنج

تعدادی افراد سود جو با تغییر نام اکانت تلگرام خود به نام صرافی تاپ چنج خود را نماینده صرافی تاپ چنج معرفی مینمودند، سپس با جلب اعتماد کاربران به دریافت هزینه و مدارک شخصی افراد جهت ثبت نام در صرافی تاپ چنج میپرداختند.

این مدارک به شرح زیر میباشد.

 

  • مشخصات کامل افراد مانند : آدرس، شماره تلفن، تصویر کارت ملی و غیره.
  • آدرس و کلمه عبور ایمیل شخصی افراد.
  • اطلاعات بانکی کاربران مانند تصویر پشت و روی کارت بانکی.

 

و دیگر اطلاعات کاملا شخصی که بسته به مدارک مورد نیاز افراد برای ثبت نام در تاپ چنج  از کاربران در یافت میکردند.

 

در ادامه این کلاهبرداران با همکاری مستقیم کاربران اقدام به افتتاح حساب در تاپ چنج مینمودند و مجدد با همکاری کاربران با استفاده از مدارکی که از آنها در خواست می نمودند مانند، تصویر سلفی پذیرش قوانین و تصویر مدارک هویتی کاربران اقدام به احراز هویت در تاپ چنج می کردند.

 

در ادامه با استفاده از کارت بانکی کاربران و ثبت حساب بانکی در تاپ چنج حساب آماده واریز به تاپ چنج می شد.

 

amarkets baner 103 4 کلاهبرداری تاپ چنج

 

در ادامه کار کلاهبرداران بسیار ساده بود و به دو روش اقدام مینمودند.

 

1.در همان لحظه با پرسش از کاربران در مورد میزان شارژ حساب تاپ چنج و اقدام به شارژ حساب تاپ چنج  با دسترسی به کلمات عبور و ایمیل اقدام به برداشت وجه مینمودند.

 

2.کلاهبرداران منتظر میشدند تا فرد مبلغ قابل توجهی را در حساب خود شارژ نمایند و با استفاده از همان کلمات عبور اقدام به برداشت تمام مبلغ از حساب تاپ چنج کاربر مینمودند.

 

🤛 راه های جلوگیری از کلاهبرداری با نام تاپ چنج

ابتدا باید ذکر نمود که پس گزارش این وارد به صرافی topchange این صرافی برای جلوگیری از این گونه کلاهبرداری ها با نام صرافی تاپ چنج اقدام به تغییر یک مرحله از مراحل احراز هویت نمود.

 

در گذشته کاربران برای احراز هویت باید اقدام به بارگذاری تصویری میکردند، که در آن کاربر با در دست داشتن یک کاغذ که روی آن نوشته شده بود که اینجانب قوانین تاپ چنج را میپذیرم در کنار تصویر کارت ملی .

 

topchange کلاهبرداری تاپ چنج کلاهبرداری کلاهبرداری تاپ چنج

 

اما اکنون برای اینکه صرافی تاپ چنج اطمینان حاصل نماید که احراز هویت تاپ چنج توسط فرد دیگری انجام نمیگیرد، اقدام به اسکن تصویر فرد در سایت نموده که این امکان را به دیگران نمیدهد که اقدام به احراز هویت نمایند و فقط خود شخص میتواند این مرحله را طی نماید.

 

🛑 مطالب مرتبط جهت جلوگیری از کلاهبرداری تاپ چنج

ما در مطلب ثبت نام در تاپ چنج تمام مراحل را به صورت تصویری قرار داده ایم و افراد با مراجعه به این صفحه میتوانند با مطالعه و مشاهده عکس ها اقدام به ثبت نام و احراز هویت در تاپ چنج نمایند و نیازی به ارائه مدارک به شخص دیگری نیست.

 

amarkets baner 103 3 کلاهبرداری تاپ چنج

 

مراحل ثبت کارت بانکی و واریز و برداشت تاپ چنج نیز در مقاله دیگری که در ابتدای متن لینک آنها قرار داده شده است به صورت تصویری و گام به گام توضیح داده شده است، که کاربران با مراجعه به آن میتوانند براحتی اقدام به شارژ حساب تاپ چنج و یا برداشت از حساب تاپ چنج نمایند.

 

کاربران درصورت بروز هرگونه مشکل در این مسیر نیز با تماس با کارشناسان ما بدون نیاز به پرداخت هزینه و به صورت کاملا رایگان، میتوانند اقدام به رفع مشکل نمایند و نیازی نیست که هیچ گونه مدرک و یا کلمه عبوری را در اختیار مشاوران ما قرار دهند.

 

🔖 کارشناسان ما تلگرام

 

➕ جمع بندی و نظر کارشناس

در انتها لازم است چند نکته را ذکر نماییم که از اینگونه کلاهبرداری ها جلوگیری شود.

 

topchange کلاهبرداری تاپ چنج کلاهبرداری کلاهبرداری تاپ چنج

 

1.از قرار دادن مدارک خود در اختیار افراد دیگر جدا خودداری نمایید و به هیچ عنوان مدارک هویتی خود را در اختیار افراد تاشناس قرار ندهید.

 

2.صرافی تاپ چنج هیچ گونه نماینده ای در تلگرام و شبکه های دیگر ندارد و تمام این موارد که مشاهده میکنید برای سودجویی و کلاهبرداری اقدام به راه اندازی این گونه شبکه ها نموده اند.

 

3.در صورت بروز مشکل میتوانید با کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو که نماینده معتبر بروکر های بسیاری مانند بروکر آلپاری، بروکر آمارکتس، بروکر لایت فارکس و دیگر بروکر ها هستند، تماس حاصل نمایید و با راهنمایی آنها اقدام به رفع مشکل خود نمایید.

دقت داشته باشید که کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو صرفا به راهنمایی شما خواهند پرداخت و تمام مراحل توسط خود کاربر صورت میگیرد.

 

🔖 کارشناسان ما تلگرام

 

4.بخاطر داشته باشید که ارزهای دیجیتال و پول های الکترونیکی قابل پیگیری نیستند پس از هر گونه ریسک برای دراختیار قرار دادن کلمه های عبور خود به دیگران پرهیز کنید.

سوالات متداول

1️⃣ آیا کلاهبرداری تاپ چنج حقیقت دارد؟

❌ خیر، تا کنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر کلاهبرداری تاپ چنج گزارش نشده است و فقط عده ای از افراد سود جو با استفاده از نام صرافی تاپ چنج اقدام به این مورد نموده اند که در متن به طور کامل درباره آن توضیح داده ایم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره میتواند از لینک های زیر استفاده نمایید.

🔖 کارشناسان ما تلگرام

 

2️⃣ چگونه میتوان به بررسی کامل صرافی تاپ چنج پرداخت ؟

💡 برای بررسی دقیق تر صرافی تاپ چنج میتواند به لینک زیر مراجعه نمایید.

🔖 صرافی تاپ چنج

نظرها (6)
ناصر
2024-01-14 20:25

صرافی تاپ چنج برای اینکه مطمئن باشه از روند احراز هویت تاپ چنج چه اقدامی انجام داده که مفید باشه؟

پاسخ
پویا طبیب زاده
2024-01-25 15:49

شما در مراحل احراز هویت در تاپ چنج همانطور که در مطلب آموزش احراز هویت در تاپ چنج ذکر کردیم، باید مرحله تشخیص چهره 3 بعدی رو طی کنید، که این مورد یکی از اصلی ترین مواردی هست که جهت امنیت تاپ چنج در مراحل احراز هویت تاپ چنج قرار داده شده است.

یاسر
2024-01-14 20:23

هرچی اطلاعات ما در مورد چگونگی ثبت نام در صرافی تاپ چنج، واریز وجه به تاپ چنج بیشتر باشه میتونه به ما کمک کنه که مانع از کلاهبرداری بشیم؟ یا ربطی نداره؟

پاسخ
پویا طبیب زاده
2024-01-25 15:46

قطعا هرچه اطلاعات شما از نحوه واریز و برداشت از تاپ چنج، ثبت نام تاپ چنج و موارد دیگه بیشتر باشه، امکان کلاهبرداری بسیار پایین تر هستش، از این رو پیشنهاد می کنم مطالب دیگه که در مورد صرافی تاپ چنج برای شما قرار داده شده رو حتما مطالعه کنید.

ابراهیم
2023-07-12 20:00

سلام وقت بخیر.چند دقیقه قبل کیف پول و شارژ کردم ولی بعد از پرداخت با خطا موجه شد و پول از حسابم کسر شد ممنون میشم که راهنمایی کنید.

پاسخ
پویا طبیب زاده
2023-07-31 18:56

درود دوست عزیز ، مدتی به علت مشکلات اینترنت در ایران صرافی تاپ چنج در واریز و برداشت ها با مشکلاتی موتجه شده بود که با پیگیری کارشناسان فارکس اسکالپینگ لایو و همکاری صرافی تاپ چنج در حل این مشکل ، این مورد رفع شد و امید است دیگر با چنین مواردی در واریز و برداشت از تاپ چنج مواجه نشویم.

درج نظر